lupa x
user

Disney+ bude na televizorech se systémem VIDAA Smart OS.

Disney+ bude na televizorech se systémem VIDAA Smart OS.

21.10.2021

Redakce

Disney+ bude na televizorech se systémem VIDAA Smart OS.

Disney+, světoznámá streamovací aplikace, a společnost VIDAA, která vyvíjí linuxový operační systém pro chytré televizory, oznámily, že služba Disney+ bude brzy dostupná pro chytré televizory Hisense a Toshiba s operačním systémem VIDAA Smart OS po instalaci nejnovější verze firmwaru.

Disney+ je specializovaná streamovací služba, ve které uživatelé najdou knihovnu filmů a seriálů studií Disney, Pixar, Marvel, Star Wars a National Geographic nebo například seriál Simpsonovi a mnoho dalších pořadů. Na vybraných mezinárodních trzích nabízí také obsah od nové značky Star. Služba nabízí streamování bez reklam spolu s neustále se rozšiřující sbírkou exkluzivních originálních titulů, včetně celovečerních filmů, dokumentů, hraných a animovaných seriálů a krátkých filmů. Disney+ nabízí uživatelům přístup k dlouhé historii filmové a televizní zábavy studia Disney a je také exkluzivním domovem jeho nejnovějších filmů. Prostřednictvím značky Star nabízí také bohatý katalog od studií 20th Century Studios, Disney Television Studios, FX, Searchlight Pictures a dalších.

VIDAA Smart OS je otevřený operační systém pro chytré televizory založený na systému Linux. Nezávislá společnost VIDAA USA byla založena v roce 2019 a za pouhé dva roky se stala silným globálním konkurentem v oblasti chytrých televizních platforem. V roce 2020 představila společnost VIDAA zcela nové a přepracované uživatelské rozhraní s názvem 4.0, jehož jádrem jsou uživatelé a jejich způsob konzumace obsahu. Od května 2021 je nejpokročilejší verzí na trhu systém VIDAA U5, který přináší další vylepšení uživatelského komfortu pomocí hlasového asistenta Google Assistant, vlastní hlasové služby, novou aplikaci VIDAA pro dálkové ovládání smartphonem a na vybraných trzích nabízí také řadu reklamních a fakturačních služeb. Další informace najdete na www.vidaa.com a sledujte VIDAA na Facebooku.com/vidaatv, Twitteru a Instagramu @vidaatv.

Společnost Hisense byla založena v roce 1969 v čínském městě Čching-tao a již pět desetiletí se věnuje vývoji inovativních produktů v oblasti spotřební elektroniky. Dnes je Hisense třetí největší značkou televizorů na světě, lídrem na trhu v Číně, Jižní Africe a Austrálii a jedním z největších výrobců domácích spotřebičů a audiotechniky, který nabízí kompletní řešení pro domácnost pod jednou střechou. Společnost Hisense vybudovala 54 zahraničních poboček. Má také 20 výzkumných a vývojových center a 29 průmyslových parků po celém světě, jejichž jediným cílem je dodávat prvotřídní a cenově dostupné produkty, které zlepšují život spotřebitelů.

„Spolupráce se společností The Walt Disney Company je pro naši firmu významným milníkem,“ řekl Guy Edri, výkonný ředitel společnosti VIDAA USA. „Celosvětové uvedení služby Disney+ na platformu VIDAA je jen prvním krokem. Těšíme se na partnerství se společností Disney a na to, jak v budoucnu budeme moci rozšířit naši spolupráci a nabídnout našim zákazníkům celou sadu jejich streamovacích služeb. Dnešní den neznamená jen spuštění úžasné služby na nejmodernější platformě, ale také začátek dlouhodobého vztahu mezi dvěma společnostmi, které jsou lídry ve svém oboru.“

 

Atlanta 21. října 2021 (PROTEXT/PRNewswire)

Hlavní stránka