lupa x
user

Huawei vytváří novou hodnotu internetové služby

Huawei vytváří novou hodnotu internetové služby

27.05.2022

Redakce

Společnost Huawei uspořádala ve Vídni svůj každoroční celosvětový summit internetového průmyslu. V souladu s evropskou strategií založenou na ekologicky šetrných optických sítích, datech a digitalizaci uvedla společnost Huawei na trh nové produkty a řešení, včetně NetEngine 8000 M4, privátní linky OTN P2MP a optických vláken FTTR. 

Huang Dachuan, CTO of Huawei Enterprise Business, delivered a speech at the opening ceremony of the summit

Huang Dachuan, CTO of Huawei Enterprise Business, delivered a speech at the opening ceremony of the summit

Zelená, plně optická a inteligentní připojení se stala klíčovou oblastí růstu pro odvětví internetových služeb. Technický ředitel společnosti Huawei Enterprise Business Group Huang Dachuan při slavnostním zahájení uvedl, že se odvětví internetových služeb aktuálně vyznačuje třemi trendy: Technologie internetového připojení se vyvíjejí směrem k plně optickému připojení, architektura internetového připojení se vyvíjí směrem k softwarově definovanému a inteligentnějšímu připojení a internetové služby se stávají inteligentnějšími a diverzifikovanějšími. Dále potvrdil, že posláním společnosti Huawei je poskytovat plně optická, inteligentní internetová řešení a služby, které podpoří hladký vývoj architektury ICT a obchodní úspěch zákazníků z řad poskytovatelů internetových služeb.

Ředitel laboratoře pro kvantovou a optickou komunikaci společnosti Huawei v Mnichově Dr. Maxim Kuschnerov, představil pět dimenzí vývoje optických technologií: kapacita, spolehlivost, škálovatelnost, jednoduchost a chytrost. Podělil se také o vývojové trendy a předpovědi ohledně nejnovější generace transportní přístupové technologie 50G PON.

Mezi dalšími hlavními řečníky byli Arturs Alksnis, ředitel pro veřejné záležitosti FTTH Council Europe, Richard Miller, ředitel obchodního rozvoje společnosti Huawei, a Jonas Emilsson, spoluzakladatel společnosti Glecom ze Švédska.

Dne 25. května proběhla také konference FTTH 2022, jeden z největších světových summitů o optických vláknech. Poskytovatelé internetových služeb mohou dosáhnout udržitelného obchodního růstu, pokud využijí tři nadcházející strategické širokopásmové příležitosti. Za prvé: širokopásmové připojení (výstavba optických sítí se zrychluje), za druhé, vývoj od venkovního FTTH k vnitřnímu FTTR poskytuje vysoce kvalitní, všudypřítomnou síť Wi-Fi a za třetí, prémiové domácí širokopásmové připojení FTTR je základem pro inteligentní domy a různé scénáře použití.

V rámci této příležitosti společnost Huawei představuje síť Green Intelligent OptiX Network, která se stojí na ekologické architektuře, ekologických lokalitách a ekologickém provozu. „S tímto cílovým síťovým řešením můžeme podpořit sektor ICT v dosažení cílů v rámci filozofie ‚více bitů, méně wattů‘ a nízkouhlíkových cílů,“ řekl Kevin Liu, senior viceprezident společnosti Huawei pro prodej a prodejní kanály.

Vídeň (PRNewswire, Huawei)

Hlavní stránka