lupa x
user

U!REKA pořádá workshopy „COIL Design“

U!REKA pořádá workshopy „COIL Design“

02.05.2023 , Aktualizováno 03.05.2023

Redakce

Během workshopů získáte návod, jak takový COIL kurz společně s partnerem ze zahraniční univerzity připravit. Workshopů se mohou zúčastnit jak pedagogové, kteří už zahraničního partnera pro COIL kurz našli, tak i ti, kteří o COIL kurzech zatím uvažují a hledají informace a inspiraci.

U!REKA pořádá workshopy „COIL Design“

Foto: Shutterstock

Termíny jednotlivých workshopů:

  • 1. workshop: 09. května 2023, 10:00-12:00
  • 2. workshop: 16. května 2023, 10:00-12:00
  • 3. workshop: 23. května 2023, 10:00-12:00

V případě zájmu o účast na workshopech COIL Design kontaktujte JUDr. Michaelu Vráželovou, Ph.D.

Co je COIL?

COIL (Collaborative Online International Learning) je poměrně rozšířený model výuky a zahraniční spolupráce, který spojuje vyučující a studenty z různých zemí či světadílů často i napříč obory. Tato „virtuální mobilita“ tak otevírá možnost těm studentům, kteří se nemohou klasického studijního pobytu v zahraničí zúčastnit. COIL kurzy mohou mít různou délku a formát, od projektů trvajících celý semestr až po projekty trvající jen několik týdnů. Virtuální výuka a komunikace v týmech probíhá zejména na platformách jako ZOOM, MS Teams, WhatsApp aj.

Kromě nových znalostí a informací, které během kurzu získají, mají studenti možnost vyzkoušet si práci v mezinárodních týmech online. Díky COIL kurzu tak mohou získat zkušenost s online výukou na zahraniční univerzitě a srovnat přístup k výuce na různých univerzitách. Pedagogové mohou prostřednictvím COIL kurzů navázat novou mezinárodní spolupráci, a to nejen ve výuce, ale také ve výzkumu, a to i na poměrně vzdálených univerzitách.

 

Hlavní stránka