lupa x
user

Zúčastněte se již zítra výletu nádhernou krajinou Krušných hor

Zúčastněte se již zítra výletu nádhernou krajinou Krušných hor

21.07.2023

Redakce

Seriál výletů Stříbrná stopa nabízí skvělou příležitost, jak navštívit nová místa a stát se tak turistou v okolí nejen vlastního bydliště. Objevíte klenoty krušnohorské přírody, načerpáte informace o jejich historickém významu a svou účastí podpoříte činnost Nadace St. Joachim, která ve spolupráci s Českým rozhlasem Karlovy Vary celou akci organizuje. Stejně jako v loňské roce převzal hejtman Karlovarského kraje nad Stříbrnou stopou záštitu.​

Zúčastněte se již zítra výletu nádhernou krajinou Krušných hor

Foto: Shutterstock 
Zítra 22. července 2023 se v Bublavě uskuteční v pořadí již čtvrtá etapa.
Zájemci se mohou dostavit ke startu na adresu Bublava 173, U Pražáka od 9 hodin. Sami se rozhodnou, zda trať o délce 14,4 km absolvují rekreačním, nebo závodním tempem. Během dne pro ně bude zajištěno drobné občerstvení a v cíli se mohou těšit na dárek od sponzorů. Vstupné činí 50 korun.
Seriál se skládá z celkem pěti etap. Poslední se uskuteční v Jáchymově dne 19. srpna. Nejvěrnější turisté, kteří úspěšně zdolali všechny trasy, budou v závěru posledního výletu odměněni účastnickými listy a hodnotnými dary. Jeden z nich bude navíc vylosován a získá od Českého rozhlasu Karlovy Vary rádio Dab.
Bližší informace spolu s mapkou výšlapu najdete na webu Nadace St. Joachim.

http://www.kr-karlovarsky.cz/krajske_listy/Stranky/230721-stribrna-stopa.aspx

Hlavní stránka