lupa x
user

Přihlaste svůj projekt do letošního ročníku soutěže Chytrá města. Čas máte jen do konce července.

Přihlaste svůj projekt do letošního ročníku soutěže Chytrá města. Čas máte jen do konce července.

25.07.2023

Redakce

Stále se můžete přihlásit do letošního ročníku soutěže Chytrá města, která se i letos koná pod záštitou Svazu měst a obcí ČR.

Přihlaste svůj projekt do letošního ročníku soutěže Chytrá města. Čas máte jen do konce července.

Foto: Shutterstock 

Pokud byste měli zájem nebo věděli o někom, kdo realizoval nějaký inspirativní SMART projekt, který by se měl v soutěži objevit, neváhejte a přihlaste se, nebo tuto informaci předejte. Přihlašovací formulář najdete zde: přihláška | SOUTĚŽ CHYTRÁ MĚSTA (soutezchytramesta.cz)

Města, obce i kraje se často potýkají s podobnými problémy a prioritou soutěže CHYTRÁ MĚSTA je zajistit, aby nemuseli zástupci municipalit přicházet s řešením vždy sami, ale mohli se inspirovat již osvědčeným projektem realizovaným v jiné části republiky. Nebo novými vizemi a nápady, k jejichž implementaci prozatím nedošlo, ale mají potenciál zlepšit a zjednodušit život obyvatel dané lokality.

Cílem soutěže CHYTRÁ MĚSTA je především sdílení dobré praxe a šíření povědomí o problematice Smart City a chytrých řešení mezi širokou veřejnost. Pokud jste realizovali nebo vyvíjíte chytré řešení nebo máte nápad na zajímavý projekt, budeme rádi, pokud jej do soutěže přihlásíte. Nemusí se jednat o projekt, který je již realizovaný, můžete přihlásit i pilotní projekt nebo pouhou ideu toho, co byste rádi v budoucnu realizovali. Možná se právě Váš projekt nebo vize stane vítězem své kategorie letošního ročníku soutěže CHYTRÁ MĚSTA 2023.

Přihlášky je možné podávat do 31. 7. 2023. Formulář pro přihlášení, stejně jako podrobnější informace o soutěži, naleznete na webových stránkách www.soutezchytramesta.cz

http://www.smocr.cz/cs/novinky/a/posledni-sance-prihlasit-svuj-projekt-do-letosniho-rocniku-souteze-chytra-mesta

Hlavní stránka