lupa x
user

Mexičan ukázal v parlamentu těla údajných mimozemšťanů stará přes tisíc let

Mexičan ukázal v parlamentu těla údajných mimozemšťanů stará přes tisíc let

14.09.2023

Redakce

Tři prsty, mimořádně dlouhé lebky a neobvykle lehké kosti mají dvě těla údajných mimozemšťanů, které podle médií v úterý prezentoval v mexickém Kongresu místní novinář a ufolog Jaime Maussan. Podle muže, který již v minulosti přišel s některými později vyvrácenými tvrzeními, jsou těla stará více než tisíc let a byla nalezena v peruánském dole. Během akce, na níž vystoupili další znalci z oblasti nevysvětlitelných jevů, pod přísahou tvrdil, že těla nepocházejí z naší planety.

Mexičan ukázal v parlamentu těla údajných mimozemšťanů stará přes tisíc let

Foto: Shutterstock

„Tato těla nejsou součástí naší pozemské evoluce,“ prohlásil podle médií Maussan. Poukázal na jejich zmíněné zvláštní znaky, které podle něj obsáhle zkoumali vědci mexické univerzity UNAM. Dospěli k závěru, že 30 procent DNA odebrané z těl má zcela neznámé složení, uvedl Maussan.

Během slyšení se stejně jako další spříznění badatelé snažil přesvědčit mexické politiky, aby začali brát existenci mimozemských bytostí vážně, a vyzýval vlády světových zemí, aby netajily informace o mimozemšťanech.

„Nejsme tu sami,“ znělo podle mexických médií časté vyjádření přítomných.

Maussan s údajnými objevy těl bytostí z jiných planet přišel již několikrát. Například v roce 2017 to tvrdil o pětici těl objevených rovněž v Peru, která se ovšem později ukázala být pozůstatky dávno zemřelých dětí.

Mexiko  (ČTK)

Hlavní stránka