lupa x
user

Univerzita i Fraunhoferova inovační platforma se zúčastní konference Business2Science

Univerzita i Fraunhoferova inovační platforma se zúčastní konference Business2Science

21.09.2023 , Aktualizováno 20.09.2023

Redakce

Panelové diskuze, případové studie, pitch-deck session nebo třeba networking nabídne letošní odborná konference Business2Science, kterou 19. října pořádá Moravskoslezské inovační centrum Ostrava. Unikátní konference, která propojuje světy podnikání a výzkumu a přispívá k jejich efektivní spolupráci, se zúčastní rovněž zástupci VŠB-TUO a Fraunhoferovy inovační platformy. Ústředním tématem třetího ročníku je Marketingová excelence neboli Z laboratoře na trh a zpět.

Univerzita i Fraunhoferova inovační platforma se zúčastní konference Business2Science

Foto: Shutterstock

Stejně jako v předchozích letech se i tentokrát konference zúčastní hosté z řad výzkumníků i podnikatelů.

Mezi řečníky za VŠBTUO figurují proděkan pro vědu a výzkum FEI a zástupce vedoucího Katedry kybernetiky a biomedicínského inženýrství VŠBTUO Radek Martinek nebo Radek Zbořil z Centra nanotechnologií CEET. Fraunhoferovu inovační platformu na VŠBTUO zastoupí vědecký pracovník oddělení energetických systémů ve Fraunhofer Institute for Chemical Technology ICT Vladislav Kolarik.

V tuzemsku ojedinělou spolupráci VŠBTUO s dvěma instituty Fraunhoferovy společnosti na konferenci představíme také na našem meet pointu. Zájemcům vysvětlíme možné formy spolupráce, její hlavní oblasti i přínosy a zodpovíme případné dotazy,“ uvedla Kateřina Angus, která zajištuje organizační podporu pro FIP-AI@VSBTUO.

Pozvání přijal hlavní poradce pro strategický rozvoj inovačních ekosystémů ze švédské Vinnovy Kjell-Håkan Närfelt. Mezi diskutující usednou například bývalý rektor VŠBTUO Ivo Vondrák, Operations Product Manager Pavel Tuček za Forvia Hella, marketingový ředitel fintech startupu Lemonero Jiří Lexa a výzkumná ředitelka MoraviaLab s.r.o. Zuzana Šitavancová.

Podrobné informace jsou dostupné na https://www.business2science.cz/.

http://www.vsb.cz/magazin/cs/detail-novinky?reportId=45992

Hlavní stránka