lupa x
user

Shoptet spouští službu financování – e-shopům pomůže k rychlejšímu a snazšímu růstu

Shoptet spouští službu financování – e-shopům pomůže k rychlejšímu a snazšímu růstu

27.09.2023 , Aktualizováno 26.09.2023

Redakce

Shoptet Boost je služba krátkodobého financování až do výše jednoho milionu korun. Ve startovací nabídce poskytuje čtyři základní produkty – na 1, 3, 6 a 12 měsíců. Přesné parametry stanovené přesně na míru konkrétnímu e-shopu nalezne podnikatel v online kalkulačce po aktivaci služby.„Naším dlouhodobým cílem je co nejvíce usnadnit práci e-shopařům a pomáhat s růstem jejich byznysu. Nově tak přicházíme se službou krátkodobého financování Shoptet Boost, jež pomůže k rychlejšímu růstu a lepší konkurenceschopnosti. Podnikatelé tak mohou investovat peníze do reklamy, rozšíření prostor či skladových zásob, které zejména v období před Vánocemi budou potřebovat,” vysvětluje Samuel Huba, ředitel společnosti Shoptet, která slouží více než polovině tuzemských provozovatelů e-shopů.

Shoptet spouští službu financování – e-shopům pomůže k rychlejšímu a snazšímu růstu

Foto: Shoptet

Službu Shoptet Boost si lze, stejně jako jeho ostatní služby, eshopaři aktivovat během pár minut online v již známém prostředí administrace. Shoptet Boost obratem vyhodnotí rizikový model na základě objednávek e-shopu, díky čemuž dokáže predikovat další vývoj společnosti a připraví vhodnou nabídku. Výše financování a měsíčního poplatku jsou tak vždy na míru určeny konkrétnímu e-shopu. Pak už stačí vybrat požadovaný typ a výši financování, vyplnit žádost a odeslat. Služba automaticky vyhodnotí rizika a potvrdí, či zamítne financování, zpravidla do 24 hodin. V případě schválení obdrží zájemce smlouvu k podpisu e-mailem. „Velkou výhodou je rychlost vyřízení a získání financování. Eshopař může mít peníze na účtě mnohdy už ve stejný den, ve němž o ně požádal,” doplňuje Huba.

V minulém roce Shoptet představil platební řešení Shoptet Pay, které se těší velké oblibě. V současnosti se jedná o nejrychleji rostoucí platební bránu ve střední Evropě, kterou za prvních 18 měsíců fungování využívá více než 8000 firem. V červnu Shoptet rozšířil nabídku služeb o platební terminály, díky nimž mohou podnikatelé řešit svůj online a offline byznys v jednom kompletním platebním ekosystému.

O společnosti Shoptet

Společnost Shoptet se od roku 2009 specializuje na poskytování komplexního řešení pro správu internetových obchodů. Mezi její služby patří nejen napojení na ekonomické systémy, různé platební metody i podpora v oblasti GDPR, ale také propojení s nástroji pro marketing nebo skladové hospodářství. Nabízí i pokladní systém pro správu e-shopu a kamenného obchodu v rámci jednoho on-line systému. Řešení společnosti Shoptet využívá 80 % nově vzniklých e-shopů na českém a slovenském trhu a celkem polovina aktivních e-shopů.

Více informací na www.shoptet.cz

http://www.ceskenoviny.cz/tiskove/zpravy/shoptet-spousti-sluzbu-financovani-e-shopum-pomuze-k-rychlejsimu-a-snazsimu-rustu/2418452

Zdroj: Protext

Hlavní stránka