lupa x
user

134. kantonský veletrh nabírá spád s novým zaměřením na Německo, Turecko a Nizozemsko

134. kantonský veletrh nabírá spád s novým zaměřením na Německo, Turecko a Nizozemsko

28.09.2023 , Aktualizováno 27.09.2023

Redakce

S pozoruhodnými výsledky byly rovněž provedeny terénní studie u významných korporací, jako jsou Metro AG a Koopman International, které mají za cíl rozvíjet praktickou spolupráci na výstavních projektech.

134. kantonský veletrh nabírá spád s novým zaměřením na Německo, Turecko a Nizozemsko

Kuang-čou (Čína)  (PROTEXT/PRNewswire)

Čchu Š‘-ťia na setkáních s podnikatelskou komunitou zdůraznil významný pokrok dosažený v komplexní spolupráci mezi Čínou a třemi navštívenými zeměmi. Neochvějná podpora ze strany vedení pozvedla tuto spolupráci na novou úroveň, která představuje významný přínos pro podniky i občany. S ohledem na to srdečně pozval podniky z těchto tří zemí, aby se jako vystavovatelé zúčastnily Kantonského veletrhu, získávaly zde kontakty a naplno využily jeho kvalit účinné propagační platformy pro obchod. Jejich účast přinese ideální příležitost k navázání nových partnerství a odhalení svěžích obchodních perspektiv.

Zástupci tří navštívených zemí ve své rozhodné podpoře rozvoje obchodních vztahů s Čínou zdůraznili především mimořádný potenciál pro spolupráci. Zavázali se také zorganizovat skupiny pro účast na Kantonském veletrhu, které tak budou moci čerpat z jeho jedinečných příležitostí.

Kantonský veletrh zavádí od 134. ročníku několik zajímavých změn. Některé výstavní plochy budou optimalizovány a upraveny, návštěvníci by tedy měli přizpůsobit plánování své návštěvy těmto změnám. Podrobné informace o veletrhu najdete na jeho oficiální webové stránce, na níž se zároveň doporučuje zahraničním hostům provést předběžnou registraci a zajistit si tak bezproblémovou návštěvu. Předběžná registrace je již otevřena na adrese https://www.cantonfair.org.cn/en-US/pages/655692320955457536 .

http://www.ceskenoviny.cz/tiskove/zpravy/134-kantonsky-veletrh-nabira-spad-s-novym-zamerenim-na-nemecko-turecko-a-nizozemsko/2418616

Zdroj: Protext

Hlavní stránka