lupa x
user

Huawei urychluje inteligentní zdravotní péči pomocí inovativního řešení digitálních zdravotnických technologií

Huawei urychluje inteligentní zdravotní péči pomocí inovativního řešení digitálních zdravotnických technologií

28.09.2023 , Aktualizováno 27.09.2023

Redakce

Zhao Yixin, generální ředitel pro vzdělávání a zdravotnictví globálního veřejného sektoru společnosti Huawei, přednesl projev s názvem "Inteligentní technologie mění budoucnost zdravotnictví, inovace posilují digitální zdraví". Společnost Huawei se zaměřuje na inteligenci v oblasti zdravotní péče, snaží se překonávat digitální hranice a vyvíjet inovativní řešení pro všechny scénáře v oblasti zdravotní péče, aby usnadnila kvalitní rozvoj zdravotnictví.

Huawei urychluje inteligentní zdravotní péči pomocí inovativního řešení digitálních zdravotnických technologií

Foto: Shutterstock

Šanghaj (PROTEXT/PRNewswire)

Digitální zdravotnické technologie usnadňují přesně zacílenou a efektivní zdravotní péči

Řešení digitálních zdravotnických technologií společnosti Huawei vytváří jednotnou architekturu založenou na cloud computingu, velkých datech a umělé inteligenci, která je přínosem pro lékařské zobrazovací služby v nemocnicích po celém světě. Má pět hlavních funkcí, a to konvergenci dat v rámci celé nemocnice, multiprotokolovou kompresi bez kopírování, bezeztrátovou kompresi, přednačítání umělou inteligencí SmartCache 2.0 a spolupráci v rámci videosítě. Více než 1000 snímků a patologických řezů lze zobrazit během několika sekund, čímž se ušetří 30 % úložného prostoru a 70 % místa v technické místnosti. Pomáhá také zajišťovat přesné, efektivní a konzistentní čtení snímků a diagnostiku.

Toto řešení bylo úspěšně implementováno v projektu regionální platformy pro lékařské zobrazování zdravotního odboru okresu Longgang v Šen-čenu. Díky této platformě se 12 nemocnic v okrese Longgang může vzájemně propojit a sdílet data z lékařských snímků. K obrazovým materiálům mají přístup na jedno kliknutí a mohou tak využívat výhod vzájemného uznávání výsledků vyšetření napříč nemocnicemi. Data jsou plně využívána k efektivnějšímu poskytování služeb pacientům a zdroje obrazových materiálů v regionu jsou lépe rozděleny.

Společnost Huawei nadále vylepšuje své inovace a investice v oblasti inteligentní zdravotní péče. Společnost Huawei už poskytla své služby více než 5000 nemocnicím a výzkumným institucím ve více než 90 zemích a regionech a má ve svém ekosystému více než 3300 partnerů.

Další informace o inteligentních zdravotnických řešeních společnosti Huawei najdete na adrese https://e.huawei.com/en/industries/healthcare.

http://www.ceskenoviny.cz/tiskove/zpravy/huawei-urychluje-inteligentni-zdravotni-peci-pomoci-inovativniho-reseni-digitalnich-zdravotnickych-technologii/2418625

Zdroj: Protext

Hlavní stránka