lupa x
user

Rohlík už 9 let mění to, jak Češi nakupují. A slaví miliontého zákazníka

Rohlík už 9 let mění to, jak Češi nakupují. A slaví miliontého zákazníka

04.10.2023

Redakce

Praha, 4. října 2023 - Rohlik.cz má letos deváté narozeniny. Za dobu svého fungování zcela změnil způsob, jakým české domácnosti nakupují potraviny a další zboží. Díky svému širokému sortimentu - od avokáda po zmizíky - a inovativnímu přístupu k nákupům šetří zákazníkům čas a ti ho pak mohou využívat efektivněji. Třeba ho strávit s rodinou nebo svými koníčky. A takto chytře už s ním nakoupilo téměř milion českých domácností.

Rohlík už 9 let mění to, jak Češi nakupují. A slaví miliontého zákazníka

Statistiky ukazují, že člověk stráví v supermarketu průměrně 9 měsíců svého života. Rohlík však nabízí alternativu, která umožňuje zákazníkům využít tento čas jinak. Smysluplněji. Za 9 let fungování Rohlíku využilo jeho služeb skoro 950 000 českých

K 9. výročí rozšíření služby a nové distribuční centrum 

Právě na 9. výročí svého založení Rohlik.cz chystá otevřít nové automatizované distribuční centrum v Ostravě. Toto rozhodnutí firmě umožní rozšířit svou působnost do nových regionů a posílit svou zákaznickou základnu. Lidé v Ostravě a okolí si tak budou moci naplno vychutnat služeb Rohlíku.

Páté distribuční centrum, jehož otevření je naplánováno na konec října, bude nabízet zákazníkům v regionu rychlejší a efektivnější doručování, včetně 15minutových doručovacích oken a expresních dodávek za 60 minut. Díky tomuto strategickému kroku bude Rohlík schopen obsluhovat až 75 % obyvatel České republiky. Obsloužit díky svému rozšíření chce až 450 tisíc domácností.

A jak dodává CEO společnosti Martin Beháň, nebyly by to narozeniny bez dárků a překvapení pro své zákazníky: „Ačkoliv konkrétní detaily našich oslavových akcí zatím zůstávají v tajnosti, mohu prozradit, že budou skutečně ‚ve jménu devítky‘. Všem našim zákazníkům, kteří v průběhu příštích dvou týdnů uskuteční nákup na Rohlíku, nabízíme možnost vyhrát 9 999 Kč na jejich další nákupy,“ říká a uzavírá: „Chceme touto cestou poděkovat všem našim zákazníkům za devět let důvěry a upřímně se těšíme na další roky plné inovací v oblasti retailu.” 

 

Hlavní stránka