lupa x
user

Extra odolná mobilní pracovní stanice Getac řady X600 získala ocenění 2023 GOOD DESIGN AWARD

Extra odolná mobilní pracovní stanice Getac řady X600 získala ocenění 2023 GOOD DESIGN AWARD

06.10.2023

Redakce

Ocenění vynikajícího designu

Extra odolná mobilní pracovní stanice Getac řady X600 získala ocenění 2023 GOOD DESIGN AWARD

GOOD DESIGN AWARD je jedno z nejznámějších ocenění za design na světě, které oceňuje vynikající design v celé řadě kategorií výrobků od domácích potřeb a zařízení ICT až po stavebnictví, bydlení a mobilitu. Sponzoruje ji Japonský institut pro propagaci designu a již více než 60 let zlepšuje život lidí prostřednictvím designu.

Navrženo s ohledem na potřeby reálného světa

Řada X600 se může pochlubit řadou inovativních konstrukčních prvků, které vycházejí z reálných potřeb zákazníků a koncových uživatelů společnosti Getac v odvětvích, jako je obrana, ropný a plynárenský průmysl či veřejné služby. Patří mezi ně výsuvná rukojeť, která usnadňuje mobilitu, aniž by to mělo vliv na celkovou velikost jednotky, konstrukce bez použití nářadí pro rychlou a snadnou údržbu a plně odolná konstrukce s certifikací MIL-STD-810H pro optimální spolehlivost v terénu.

Zařízení této řady mají také utěsněnou konstrukci, což znamená, že je lze používat v nebezpečných nebo korozivních prostředích, jako jsou ropná a plynová zařízení či námořní lokality, zatímco mimořádně vysoká kapacita zpracování splňuje potřeby více uživatelů v mobilním řídicím centru. Všechny tyto vlastnosti dohromady dávají vzniknout řadě zařízení, která jsou ve skutečnosti více než jen souborem jednotlivých součástí.

„Proces navrhování ve společnosti Getac je do značné míry ovlivněn našimi zákazníky a tím, jak naši technologii používají k překonávání problémů, kterým denně čelí,“ říká James Hwang, prezident společnosti Getac Technology Corporation. „Řešení, jako je naše řada X600, jsou výsledkem této filozofie, takže ocenění GOOD DESIGN AWARD ukazuje, jak dobře funguje. Jsme opravdu poctěni, že jsme získali toto ocenění, a doufáme, že v budoucnu získáme ještě spoustu mnoho dalších.“

O společnosti Getac

Společnost Getac Technology Corporation je celosvětovým lídrem v oblasti výroby a dodávky odolných mobilních technologií a inteligentních videořešení, včetně notebooků, tabletů, softwaru, kamer nošených na těle, kamerových systémů v automobilech, správy digitálních důkazů a podnikových řešení pro analýzu videa. Řešení a služby společnosti Getac jsou navrženy tak, aby pracovníkům v náročném prostředí zajišťovaly mimořádné zážitky. V současné době společnost Getac poskytuje služby zákazníkům ve více než 100 zemích světa na poli obrany, veřejné bezpečnosti, záchranných služeb, hasičských a záchranných složek, veřejných služeb, automobilového průmyslu, přírodních zdrojů, výroby, dopravy a logistiky. Další informace najdete na adrese: https://www.getac.com . Zapojte se na oborovém blogu společnosti Getac , případně můžete společnost sledovat na sítích LinkedIn a YouTube.

Getac a logo Getac jsou ochranné známky společnosti Getac Holdings Corporation nebo jejích přidružených společností. Ostatní značky nebo ochranné známky jsou majetkem příslušných vlastníků. ©2023 Getac Technology Corporation.

http://www.ceskenoviny.cz/tiskove/zpravy/extra-odolna-mobilni-pracovni-stanice-getac-rady-x600-ziskala-oceneni-2023-good-design-award/2422376

Zdroj: Protext

Hlavní stránka