lupa x
user

Kavalan na veletrhu Whisky Live Paris

Kavalan na veletrhu Whisky Live Paris

12.10.2023

Redakce

Letos hosté dostanou exkluzivní příležitost ochutnat na stánku whisky speciálně vybrané pro náročný francouzský trh:

Kavalan na veletrhu Whisky Live Paris

Paní Aurora Changová, regionální manažerka společnosti Kavalan, vyjádřila svou radost nad oživením francouzského trhu díky návratu společenských setkání a obchodních aktivit.

„Po celou dobu pandemie společnost Kavalan strategicky podporovala prodej druhů vhodných do koktejlů, jako je řada Kavalan Distillery Select. Prémiové sudové whisky Solist navíc vyřešily problémy s dodávkami na japonský trh s whisky. Vzhledem k tomu, že se blížíme k dokončení našeho třetího skladu zrání, který odráží naše odhodlání zvyšovat kvalitu a expandovat, je společnost Kavalan připravená na budoucnost a optimistická, pokud jde o uspokojení rostoucích globálních požadavků.“

Letos se stánek společnosti Kavalan může pochlubit podmanivou hlavní dekorací, která ztělesňuje osobitý charakter značky a doplňují ji zářivě růžové orchideje. Stěna z latí inspirovaná tchajwanskými okny a svěže zelená střecha, která připomíná přírodní krásy okresu I-lan, i úžasná truhlářská práce symbolizují kvalitu dubových sudů společnosti Kavalan.

Pan Didier Ghorbanzadeh, globální ambasador evropského distributora Kavalan La Maison du Whisky (LMDW), potvrzuje, že si společnost Kavalan na výrobě prvotřídní jednosladové whisky, která se směle vyrovná nejznámějším palírnám, opravdu dává záležet.

„Když se s whisky Kavalan setkáte poprvé, překvapí vás, jak je navzdory svému mládí vyzrálá, což se přičítá jedinečným tropickým podmínkám zrání na Tchaj-wanu. Tato výrazná vlastnost ji odlišuje od jednosladových whisky, které již v Evropě distribuujeme.“

Didier zdůraznil, že Evropany ohromuje především intenzita, hloubka a výrazná ovocná chuť whisky Kavalan.

„Různé vlivy dubového dřeva (sherry, víno atd.) se krásně projevují intenzivním aroma, kromě toho se whisky Kavalan vyznačuje výbušnou chutí tropického ovoce ve středním patře a v závěru, kde nabízí osvěžující čistotu vyvažující vliv dubu.“

LMDW se snaží posílit přítomnost společnosti Kavalan mezi lidmi nabídkou ochutnávek a speciálních kurzů na akcích, jako jsou Whisky Live Paris, The Whisky Show London a The Whisky Show Budapest, a představit tak jedinečnou tchajwanskou whisky širokému světovému publiku.

Ocenění pro 5 představených whisky:

● Solist ex-Bourbon – SFWSC Double Gold & Best of Class Other Single Malt, BTI Gold (94 bodů), TWSC Gold & WWM Gold

● Oloroso Sherry – SFWSC Double Gold, BTI Gold (95 bodů) a TWSC Superior Gold

● Solist Vinho – SFWSC Double Gold, BTI Gold (92 bodů) & TWSC Gold

● Solist Peated Malt – TWSC Superior a Superior Gold

● Solist Port – vítěz kategorie WWA Best Taiwanese Single Cask Single Malt, SFWSC Gold, BTI Gold (93 bodů), TWSC Gold, WWM Gold a IWC Gold (96,95 bodů)

O společnosti Kavalan Distillery

Společnost Kavalan Distillery v okrese I-lan je už od roku 2005 průkopníkem v umění výroby jednosladové whisky na Tchaj-wanu. Naše whisky, která zraje v intenzivní vlhkosti a horku, pochází z tající vody Sněžné hory a je obohacena mořským a horským vánkem. To vše dohromady vytváří charakteristickou smetanovou chuť výrobků společnosti Kavalan. Náš lihovar, který převzal staré jméno okresu I-la, se opírá o přibližně 40 let výroby nápojů pod mateřskou společností King Car Group. Získali jsme více než 790 zlatých nebo vyšších ocenění v těch nejprestižnějších soutěžích v tomto odvětví. Navštivte www.kavalanwhisky.com

O La Maison du Whisky

Společnost La Maison du Whisky byla založena v roce 1956 a z bezvýznamného maloobchodního prodejce se stala celosvětovým distributorem whisky a lihovin. Spolu se svou singapurskou dceřinou společností a společným podnikem LM&V zastupuje více než 250 značek od whisky po tequilu. Nabízí rozsáhlou kolekci více než 4 000 produktů online i v kamenných obchodech. K jejich podnikům patří také aukce lihovin Fine Spirits Auction pro sběratele a The Avant Gardist (TAG), která upozorňuje na inovativní značky. Snaží se rozšiřovat své znalosti v oboru, poskytuje školení, pořádá akci Whisky Live Paris a od roku 2004 vydává zdroje informací, jako je Whisky Magazine.

http://www.ceskenoviny.cz/tiskove/zpravy/kavalan-na-veletrhu-whisky-live-paris/2425544

Zdroj: Protext

Hlavní stránka