lupa x
user

Podzimní veletrh FOR BEAUTY je za dveřmi! Na co se můžete těšit již za pár dní?

Podzimní veletrh FOR BEAUTY je za dveřmi! Na co se můžete těšit již za pár dní?

12.10.2023

Redakce

Návštěvníkům poradí odborníci z profesionálních kosmetických značek DermapenWorld, BEAUTY GROUP - GIGI, pHformula, Obagi, Totis Pharma, INGLOT, PROFI ESTETIKA, BTL, Esthemax, TASHA, UTSUKUSY JAPAN, AMBeauty/Global Nutrition, Clevercare.cz, Depilujeme.cz, GLAMOUR LIFE – FR-HAUT, Oxynergy & CO, Doelis, Onmacabim, Lidee, NOREL, Mesoestetic, Macon Cosmetic, Depiluj,s.r.o., Scimed Biotechnologies, Bionike a mnoha dalších, které se představí v Hale 1.

Podzimní veletrh FOR BEAUTY je za dveřmi! Na co se můžete těšit již za pár dní?

Nebudou chybět ani oblíbené značky Glamour Lashes, Beauty Store, JB Lashes, NuSkin, Make-up Institute Prague, Paese, Di Angelo Cosmetics, Herbai, Absolute Cosmetics a mnoho dalších.

Své kosmetické produkty v PVA EXPO PRAHA představí i řada celebrit, mezi nimi například modelka Taťána Kuchařová, která poprvé na veletrhu uvede svou Vlasovou péči ICONIC by Tatiana Kuchařová & Moroccan Sense. Monika Bagárová bude znovu prezentovat svou prémiovou péči o pleť značky Rumyia Cosmetics by Monika Bagárová a během prvního dne veletrhu návštěvníkům také zazpívá na hlavním pódiu. Chybět nebudou módní přehlídky, rozhovory s osobnostmi či show známého kadeřníka Tomáše Arsova.

Opomenuta nebude ani přírodní kosmetika zastoupená např. firmami imk organics, Weleda, biOrganica, Sallie Cosmetics, Havlíkova přírodní apotéka, ATOK, Biomedica, Saloos, Hemnia a dalšími skvělými značkami.

V Hale 6 se představí profesionální nehtové značky jako Orly, Sparitual, Enii Nails, E.Mi, BrillBird, Marily Nails, Indigo Nails, Nail Mix, Kinetics, Verin, Didier aj. Pro profesionální péči o nohy se mohou návštěvníci zastavit u stánků Profi-pedikura.cz, CONETA, BIS BIS, Medicia, feetcalm a Allpresan. V sekci vlasové péče se představí TOMAS ARSOV HAIR & BEAUTY INSTITUTE, Alpo a FarmaVita. Jako v salonu se budou zájemci cítit při ošetření v expozici Vlasové kliniky, která provádí tuto proceduru přímo na veletrhu. Je možné vzít i své partnery, kteří se mohou zastavit u expozic s produkty zaměřenými na péči o vousy, a to u Slick Style, ProBarber, Bulldog Skincare, BARBERCO aj.

Díky pestré škále vystavovatelů nabídne FOR BEAUTY to nejlepší z české i evropské beauty sféry. Řadu výrobků a přístrojů pro domácí či salónní péči bude možné zakoupit přímo na místě, a to za speciální veletržní ceny trvající pouze po dobu veletrhu.

Kromě výhodných nákupů mohou návštěvníci využít i řadu profesionálních služeb v tolik oblíbených beauty pointech. Značka Make-Up Institute Prague nabídne líčení zdarma, profesionálové z Glamour Lashes a Beauty Store zase rádi bezplatně prodlouží řasy, upraví obočí pomocí laminace, a to včetně barvení.

Atraktivní doprovodný program

V pátek zahájí veletrh Monika Bagárová a RNB BAND, následovat bude módní přehlídka luxusního prádla a župánků značky Werso Jiřiny Matoušové, společenských šatů a extravagantní Street STYLE návrhářky Heleny Bedrnové ve spolupráci s Czech Fashion Week, módní a zábavná show Káji Pavlíčka tematicky zaměřená na fenomén dnešní doby – umělou inteligenci. V sobotu pak proběhne řada profesionálních soutěží. „Součástí veletrhu FOR BEAUTY jsou, jako již tradičně, profesionální soutěže, na které se návštěvníci vždy velmi těší. Doporučuji například šampionát v nail artu a designu NAILPRO CZECHIA, mistrovství ČR profesionálních pedikérů BEAUTY FOOT CUP či finále mistrovství ČR v líčení MAKE-UP Mistrovství ČR na téma DANCING FLOWERS,“ říká ředitelka veletrhu FOR BEAUTY Janica Ciglianová.

Více na www.veletrhkosmetiky.cz.

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

http://www.ceskenoviny.cz/tiskove/zpravy/podzimni-veletrh-for-beauty-je-za-dvermi-na-co-se-muzete-tesit-jiz-za-par-dni/2425548

Zdroj: Protext

Hlavní stránka