lupa x
user

Rychlá cesta na Allegro,Kaufland, Amazon a jiné Marketplacy je ZDARMA

Rychlá cesta na Allegro,Kaufland, Amazon a jiné Marketplacy je ZDARMA

12.10.2023

Redakce

BaseLinker je populární a velmi užitečný nástroj pro e-commerce podnikatele a e-shopaře, kterým pomáhá růst na nových prodejních kanálech, jako jsou například Allegro, Kaufland, Amazon a centralizuje a optimalizuje jim správu online prodejů, což je po covidovém zpomalení velmi poptáváno. V tomto článku se podíváme na to, co BaseLinker nabízí a jak může pomoci e-shopům růst na více než 140ti marketplacech a zároveň jim zefektivnit, zrychlit a zlevnit jejich provoz.

Rychlá cesta na Allegro,Kaufland, Amazon a jiné Marketplacy je ZDARMA

BaseLinker aktuálně používá přes 30.000 klientů, kteří prodávají do 180ti zemí a nově jsou, kromě evropského pokrytí, k dispozici i lokální týmy v Brazílii a v USA.

Co je to BaseLinker?

BaseLinker je e-commerce platforma určená zejména pro online prodejce, ale i výrobce, kteří chtějí část své produkce prodávat na online kanálech. BaseLinker nabízí přes 1000 integrací na populární lokální a globální služby jako marketplacy, cenové srovnávače, ERP systémy, přepravce, fulfillmenty a další užitečné služby.

Zároveň v BaseLinkeru najdete širokou škálu nástrojů a funkcí, které pomáhají e-shopům spravovat jejich online prodejní kanály efektivněji. BaseLinker například umožňuje centralizovanou správu všech prodejních kanálů a integrací z jednoho místa, řeší kompletní správu produktů a listingu, skladový management nebo celý proces objednávek a vratek.

Nově je BaseLinker platforma s tarifem Freemium navíc zcela zdarma a to v plné verzi. Tarif Freemium je určený zejména pro začínající prodejce na marketplacech, pro menší e-shopy nebo jednoduše pro každého, kdo se rozhodne vyzkoušet některé z nabízených napojení až do počtu zalistovaných 1000 produktů nebo 100 objednávek měsíčně.

BaseLinker dlouhodobě vytváří hodnotný obsah a informuje o Marketplacech. Jedním z důkazů, kromě pravidelných webinářů, je i eBook Kompletní průvodce po Marketpacech. Obsáhlé a detailní informace na 160ti stranách vznikly za podpory 18ti populárních Marketplaců. Zdarma je eBook ke stažení zde.

Hlavní funkce a výhody BaseLinker:

1. Multikanálový prodej: S BaseLinkerem můžete jednoduše rozšířit svou přítomnost na nových trzích nebo otestovat různé prodejní kanály, jako jsou online tržiště (Marketplacy), sociální sítě a další. To vám umožní zasáhnout stovky milión1ů nových kupujících a zvýšit prodeje.

2. Centralizovaná správa: BaseLinker umožňuje e-shopům spravovat své produkty, sklady a objednávky z jednoho místa. To znamená, že můžete jednoduše aktualizovat informace o produktech, ceny a dostupnost na všech svých prodejních kanálech najednou a to z téměř libovolného zdroje jako je e-shop, ERP, Fulfillment, velkoobchod, feedy. BaseLinker plně podporuje i čistě offline prodejce, kteří chtějí část své produkce prodávat přes online prodejní kanály nebo i celé dodavatelské řetězce.

3. Listování, překlady, úprava produktů pomocí AI: BaseLinker poskytuje veškeré nástroje na úspěšné zalistování a díky AI dochází k výraznému zjednodušení a zrychlení zahájení prodeje. Většina e-commerce subjektů se potýká s kvalitou svých produktových dat, která se musí přizpůsobit požadavkům daném trhu a online tržišti. Zejména jde o kvalitní překlady, správné kategorie, povinné parametry, varianty, chybějící EANy nebo vhodné formáty obrázků. V platformě BaseLinker lze zalistování velmi snadno vyřešit a to hned několika způsoby.

4. Synchronizace cen a zásob: Synchronizace cen a zásob je klíčovým prvkem pro e-commerce. BaseLinker vám umožňuje automaticky synchronizovat tyto údaje na všech vašich prodejních kanálech, což vám pomůže vyhnout se problémům s nedostupností produktů a zlepšit zákaznickou spokojenost.

5. Automatické zpracování objednávek, analýza, reporty a mnoho dalších užitečných funkcí: BaseLinker řeší automatizaci celého procesu zpracování objednávek, čímž můžete snadno sledovat objednávky, tisknout přepravní štítky, nastavit automatický balící proces, zákaznický servis a dokonce i zpracovávat vrácené zboží přímo z platformy. K dispozici jsou i podrobné analytické nástroje a reporty, které vám pomohou sledovat vývoj vašeho podnikání. Můžete sledovat výkonnost jednotlivých prodejních kanálů a snadno identifikovat oblasti, které můžete zlepšit.

Jak BaseLinker pomáhá e-shopům?

BaseLinker pomáhá e-shopům v mnoha ohledech. Platforma nejenom zefektivňuje provoz e-shopu, ale také pomáhá e-shopům růst a dosáhnout většího úspěchu. Některé z hlavních způsobů, jakými BaseLinker pomáhá e-shopům, zahrnují:

• Časová úspora: Díky automatizaci mnoha procesů, jako je synchronizace zásob a zpracování objednávek, fakturace, e-shopovým majitelům ušetří spoustu času, který mohou věnovat na strategický rozvoj svého podnikání.

• Zvýšená efektivita: BaseLinker umožňuje e-shopům spravovat více prodejních kanálů s minimálním úsilím. To zvyšuje efektivitu a snižuje riziko chyb.

• Růst prodejů: Díky možnosti rozšířit svou přítomnost na různé prodejní kanály, cenové porovnívače nebo Marketplacy mohou e-shopy otestovat svoje výrobky a nabídnout je okamžitě novým kupujícím a zvýšit tak své prodeje.

• Lepší zákaznická spokojenost: Rychlejším a přesnějším zpracováním objednávek, vratek a synchronizacím dostupnosti produktů a cen, mohou e-shopy nabídnout lepší zákaznickou zkušenost.

Závěr

BaseLinker je výkonný nástroj pro e-commerce trh a neustále se vyvíjí a přidává nové funkce a integrace, které dává vždy zdarma k dispozici svým klientům. Pokud jste majitelem e-shopu a hledáte způsob, jak svůj e-commerce zefektivnit a jak si otestovat úplně nové trhy, BaseLinker by pro vás mohl být tou správnou volbou. Nezapomeňte si vyzkoušet BaseLinker v rámci tarifu Freemium zcela zdarma.

Pro větší prodejce je připravena bezplatná 14ti denní bezplatná zkušební verze bez zadávání platebních údajů, včetně synchronizací dat v reálném čase, 24/7 podporou. Objevte všechny další výhody, které tato platforma nabízí a posuňte svoje online podnikání na vyšší úroveň.

http://www.ceskenoviny.cz/tiskove/zpravy/rychla-cesta-na-allegro-kaufland-amazon-a-jine.-marketplacy-je-zdarma/2425528

Zdroj: Protext

Hlavní stránka