lupa x
user

Marek Fichtner tváří skandinávské značky luxusních spotřebičů ASKO

Marek Fichtner tváří skandinávské značky luxusních spotřebičů ASKO

13.10.2023

Redakce

Marka Fichtnera není třeba dlouze představovat. Tento mimořádně talentovaný profesionál každým coulem má za sebou dlouhou a úspěšnou kariéru – své zkušenosti sbíral mimo jiné i v kodaňské restauraci Noma, která je označována jako jedna z deseti nejlepších na světě. Chystal ale také menu pro členy královské rodiny v Saúdské Arábii, šéfoval stočlenným týmům na velkých zaoceánských lodích či kuchařům špičkových hotelových restaurací.

Marek Fichtner tváří skandinávské značky luxusních spotřebičů ASKO

V Praze pracoval například restauracích Le Grill nebo Augustine, v současnosti je šéfkuchařem prestižní restaurace Červený Jelen a Trezor Špork. Veřejnost Marka Fichtnera zná také jako porotce soutěže MasterChef Česko nebo jako lektora Gourmet Academy. Marek Fichtner také nedávno získal titul Zlatý kuchař v anketě časopisu Gastro&Hotel profi revue. A od tohoto roku je nově prezidentem světově nejprestižnější soutěže Bocuse d`Or pro Českou republiku.

„Je nám ctí, že máme možnost spojit síly s Markem Fichtnerem, špičkovým profesionálem s nevyčerpatelnou kreativitou, který je navíc neuvěřitelně příjemný. Je tím nejlepším možným ambasadorem pro naši značku ASKO, která také symbolizuje to nejlepší z nejlepšího,“ říká Klára Sorokáčová, brand manažerka ASKO CZ/SK, a dodává:

„S Markem Fichtnerem se budete moci setkat nejen na nových vizuálech kampaně, jejichž autorem je fotograf Jan Pelikán, ale také naživo. Pro své zákazníky totiž pořádáme zážitkové večery s živým vařením s Markem Fichtnerem a vždy i něčím navíc; stačí se stát členem ASKO rodiny.“

Fotoseriál ukazuje Marka Fichtnera při vaření na nové indukční desce Celsius°Cooking™ s integrovaným odsavačem ASKO Elevate. Deska bezdrátově komunikuje s originálním příslušenstvím – hrncem a pánví s teplotními čidly i teplotní sondou a sama řídí naprosto precizně teplotu i čas vaření. Další fotografie zachycují Marka Fichtnera u chytré třízonové vinotéky, při používání konvekční a parní trouby a se spotřebiči pro praní a sušení prádla.

Skandinávská značka prémiových spotřebičů ASKO je již více než 70 let synonymem exkluzivních spotřebičů, které přinášejí do domácností těch nejnáročnějších zákazníků dokonalý soulad spolehlivosti, inovativních technologií a moderního, nadčasového designu: To vše v duchu skandinávských hodnot: spolehlivosti, péče o rodinu a zdraví, i ohleduplnosti k přírodě a lidem.

Ať už jde o spotřebiče pro vaření nebo péči o prádlo, vždy přinesou domů nejen luxus, ale i špičkové technologie a funkce vyzkoušené šéfkuchaři a profesionálními provozy. Díky bytelnému provedení a kvalitním materiálům s vysokým podílem špičkové oceli vydrží opravdu dlouho – většina spotřebičů je testována na ekvivalent používání po dobu 20 let. Za dvacet let se leccos změní, ale nadčasový design a kvalita zůstává.

Luxusní spotřebiče ASKO se dají pořídit u vybraných prodejců nebo v designovém showroomu ASKO v Praze a v Bratislavě jako součást prémiové služby Comfort Program. Tato služba zahrnuje nadstandardní odborné poradenství při výběru i používání spotřebičů, každodenní asistenci při řešení nečekaných situací i 7letou záruku na všechny spotřebiče. Služba přináší zákazníkům ten nejvyšší možný komfort a je výhodná mj. i při pronajímání luxusních nemovitostí. V neposlední řadě se zákazníci stávají členem ASKO rodiny a značka ASKO na ně myslí i po zakoupení spotřebičů prostřednictvím pozvání na zážitkové večery, společné aktivity nebo informace o produktech.

http://www.ceskenoviny.cz/tiskove/zpravy/marek-fichtner-tvari-skandinavske-znacky-luxusnich-spotrebicu-asko/2425796

Zdroj: PROTEXT

Hlavní stránka