lupa x
user

Alexandre Amine Soufiani jmenován výkonným ředitelem FM Logistic Central Europe

Alexandre Amine Soufiani jmenován výkonným ředitelem FM Logistic Central Europe

23.10.2023

Redakce

Alexandre Amine vystudoval prestižní Harvard Business School v Bostonu. V roce 2012 nastoupil na pozici finančního kontrolora ve společnosti FM Logistic Corporate ve Francii. Předtím pracoval v mezinárodních firmách, mimo jiné ve společnostech Renault a Veolia.

Alexandre Amine Soufiani jmenován výkonným ředitelem FM Logistic Central Europe

Alexandre Amine sehrál významnou roli při vstupu společnosti FM Logistic na indický trh. V Indii působil od roku 2016 a jeho hlavním úkolem bylo zajištění integrace společnosti Spear Logistic, kterou skupina FM Logistic ovládla. Své působení v zemi zahájil na pozici Financial Controlling Director a později se stal Key Account Director. V této roli byl zodpovědný za provoz, zvýšení objemu prodejů, realizaci projektů a rozvoj strategických vztahů s největšími klienty FM Logistic India.

V srpnu 2019 se Alexandre Amine stal výkonným ředitelem FM Logistic India. Pod jeho vedením došlo k úspěšnému rozvoji strategie skupiny na indickém trhu – společnost FM Logistic India dosáhla 300% růstu a stala se jednou ze dvou největších logistických firem v zemi.

O společnosti FM Logistic

Podpora rozvoje udržitelných vícekanálových dodavatelských řetězců je jádrem strategie společnosti FM Logistic, což mimo jiné dokládá její slogan „Supply Change“.

Společnost byla založena ve Francii v roce 1967 jako rodinný podnik a dnes je jedním z předních evropských poskytovatelů služeb v oblasti dodavatelských řetězců. Mezi její klienty patří společnosti z oblasti rychloobrátkového zboží, maloobchodu, kosmetických výrobků, průmyslové výroby a zdravotnictví.

Služby společnosti zahrnují skladování, multikanálové plnění, společné balení, vnitrostátní a mezinárodní dopravu, městskou logistiku a řídicí centra dodavatelského řetězce.

FM Logistic působí ve více než 14 zemích Evropy, Asie a Latinské Ameriky. Roční tržby společnosti činí 14 miliard eur a zaměstnává 27 200 lidí. V České republice provozuje celkem tři sklady – v Tuchoměřicích, Lovosicích a Jirnech.

Více informací naleznete na www.fmlogistic.cz nebo na Twitteru @FMLogistic a LinkedIn.

http://www.ceskenoviny.cz/tiskove/zpravy/alexandre-amine-soufiani-jmenovan-vykonnym-reditelem-fm-logistic-central-europe/2430585

Zdroj: Protext

Hlavní stránka