lupa x
user

Sbírka Srdce dětem právě začíná

Sbírka Srdce dětem právě začíná

30.10.2023

Redakce

Loni tato nepostradatelná sbírka vynesla pro nemocné děti nádhernou částku 38,000.000 Kč, za které o.p.s. Život dětem pomohla 1376 rodinám s vážně nemocnými dětmi, které se bez pomoci laskavých lidí neobejdou.

Sbírka Srdce dětem právě začíná

Pokud vás zajímají některé z příběhů dětí, kterým sbírka Srdce dětem pomohla, podívejte se na www.srdcedetem.cz, kde kromě informací o sbírce najdete také reportáže o některých z dětí, kterým loňská sbírka pomohla.

Patří k nim například malý Mareček, který vypadal jako zdravý kluk, ale po těžké bronchitidě lékaři zjistili, že mu selhává srdce a musel podstoupit transplantaci nebo Vojtíšek s těžkou formou nemocí motýlích křídel a taky Samuel, který trpí velmi krutou nemocí – mukopolysacharidózou. Každá z obdarovaných rodin má svůj příběh s těžkým údělem a všechny pomoc potřebují, aby jim zůstala naděje a síla na náročnou péči o nemocné dítě.

Od 30. října až do 12. listopadu si mohou zákazníci Lidlu zakoupit u pokladny samolepku srdíčka za minimální částku 30 Kč, a to si potom odnést domů nebo ho nalepit do velkého srdce ve výloze a tím ho symbolicky věnovat nemocným dětem.

V každém z Lidlu je plakát s obdarovaným dítětem z loňské sbírky, které bydlí v daném regionu, aby zákazníci věděli, že sbírka pomáhá opravdu v celé naší republice. Video o sbírce najdete na https://youtu.be/zvRKk0UapBQ.

Za Život dětem o.p.s. prosíme všechny, zastavte se v době od 30. října do 12. listopadu do některého z Lidlu, kupte si pokladny samolepku a podpořte vážně nemocné děti, které naši pomoc zvlášť v dnešní náročné době velmi potřebují. Při lepení srdíčka si můžete udělat selfíčko, fotku zveřejnit na svých sociálních sítích a vyzvat své přátelé, aby se do tolik potřebné sbírky taky zapojili. Přidejte se třeba s textem: Podporuji sbírku Srdce dětem, která probíhá ve všech prodejnách Lidl do neděle 12. listopadu. Koupí samolepky za minimální částku 30 Kč můžete podpořit spoustu nemocných dětí, které trpí závažnými diagnózami, jako je spinální svalová atrofie, mukopolysacharidóza nebo třeba nemoc motýlích křídel. #srdcedetem #lidlcz

Kolik se podařilo získat sbírkou Srdce dětem pro nemocné děti tento rok, bude vyhlášeno v rámci Giving Tuesday 28. 11. 2023 a o.p.s. Život dětem, která už 23 let pomáhá právě rodinám s vážně nemocnými dětmi, stejně jako v minulých letech pomůže i z letošní sbírky dalším rodinám s nemocnými dětmi v průběhu roku 2024. Všem dárcům i zaměstnancům Lidlu patří velký dík za laskavou dlouholetou pomoc a podporu. Děkujeme všem laskavým lidem za naději pro nemocné děti, které se potýkají s těžkým osudem.

http://www.ceskenoviny.cz/tiskove/zpravy/sbirka-srdce-detem-prave-zacina/2433733

Zdroj: Protext

Hlavní stránka