lupa x
user

Mailstep podporuje českou e-commerce. Stal se generálním partnerem Eshopisty

Mailstep podporuje českou e-commerce. Stal se generálním partnerem Eshopisty

31.10.2023

Redakce

„Jsme nadšeni, že můžeme být součástí ESHOPISTY jako generální partner. Toto partnerství se dokonale shoduje s naším odhodláním podporovat růst a úspěch podniků v oblasti e-commerce v České republice i mimo ni,“ komentuje Libor Hudeček, generální ředitel společnosti Mailstep.

Mailstep podporuje českou e-commerce. Stal se generálním partnerem Eshopisty

Růst české e-commerce jako společný cíl

Série konferencí Eshopista se stala jednou z nejoblíbenějších inspirativních a networkingových událostí. Profesionálům z oblasti e-commerce umožňuje navazovat kontakty, sdílet know how a prostor k diskuzi o trendech v oboru. Spojením sil s Eshopistou chce Mailstep především nabídnout silnou podporu a stimulovat růst českého e-commerce sektoru.

„Společnost Mailstep se vždy věnovala zefektivnění provozu on-line obchodu prostřednictvím našich služeb v oblasti fulfillmentu. Naše účast v roli generálního partnera nám umožní sdílet naše odborné znalosti s širším publikem a přispět k růstu ekosystému on-line obchodování,“ doplňuje Hudeček.

Aktuální 8. ročník odstartoval úvodní konferencí se zaměřením na finanční řízení e-shopů. Spojení sil odborníků z Mailstep a Eshopisty slibuje, že podpoří inovace v odvětví e-commerce a poskytne účastníkům cenné znalosti a nástroje, které jim umožní prosperovat na konkurenčním trhu.

O společnosti Mailstep

Mailstep je logisticko-technologická společnost a lídr trhu v České republice v oblasti fulfillmentu pro e-shopy. Aktuálně zajišťuje servis pro více než 200 e-shopů střední a západní Evropy, a pro několik evropsky významných klientů v oblasti e-commerce subscription (předplatné věcí). Technologické řešení Mailstepu je propojeno s více než 50 evropskými balíkovými dopravci, předními marketplaces a největšími tuzemskými i světovými e-shopovými platformami (Shoptet, Shopify a další). Mailstep je na trhu od roku 1990. V roce 2021 do společnosti Mailstep majetkově vstoupila investiční skupina Emma Capital Jiřího Šmejce.

http://www.ceskenoviny.cz/tiskove/zpravy/mailstep-podporuje-ceskou-e-commerce-stal-se-generalnim-partnerem-eshopisty/2434187

Zdroj: Protext

Hlavní stránka