lupa x
user

V porodnici jako doma - zve novojičínská porodnice budoucí maminky na akci 6. 11.

V porodnici jako doma - zve novojičínská porodnice budoucí maminky na akci 6. 11.

31.10.2023

Redakce

„V porodnici jako doma“ je nový koncept přednáškové akce s diskusí o těhotenství, porodu a mateřství.

V porodnici jako doma - zve novojičínská porodnice budoucí maminky na akci 6. 11.

Foto: Nemocnice AGEL Nový Jičín

už čekáte nebo plánujete miminko, přijďte se za námi podívat do novojičínského rodinného centra Mozaika. Akce je koncipována jako tematické povídání s personálem porodnice, zve na akci Marcela Bučko, vrchní sestra gynekologicko – porodnického oddělení Nemocnice AGEL Nový Jičín. „V porodnici jako doma“ je nový koncept přednáškové akce s diskusí o těhotenství, porodu a mateřství. Akce se uskuteční od 13:00 do 14:30 hodin v prostorách rodinného centra MOZAIKA na ul. Gen. Hlaďo 20, v Novém Jičíně. Tyto prostory některé maminky znají z našich oblíbených předporodních kurzů, které se zde již tradičně konají.

Účastnice akce se mohou těšit na přednášky na témata: novinky v předporodních kurzech, registrace do porodnice, porod očima porodní asistentky, porod císařským řezem, VBAC – vaginální porod po císařském řezu a nabídka služeb porodnice pro maminky a miminka. Zdravotníci rádi zodpoví všechny Vaše dotazy,” zve Marcela Bučko. Vzhledem k tomu, že kapacita akce je omezena, je nutno se registrovat emailem na adrese: sarka.hradcova@nnj.agel.cz

O oblibě porodnice v Nemocnici AGEL Nový Jičín mimo jiné svědčí i ověřené recenze na Facebooku, kde naše rodičky osobně udělily v ověřených recenzích nejvyšší hodnocení 5 z 5. Kromě špičkové péče oceňují maminky především rodinnou atmosféru individuální přístup, celodenní bufet zdravých potravin a výběr ze 3 druhů poledního menu, rády využívají rehabilitační péče před a po porodu (rodičky i miminka), relaxační vanu, aromaterapii, muzikoterapie a bylinnou napářku, či předporodní kurzy ZDARMA (letos se musely pro velký zájem přidávat termíny), připomíná Marcela Bučko, vrchní sestra gynekologicko – porodnického oddělení Nemocnice AGEL Nový Jičín.

http://nemocnicenovyjicin.agel.cz/o-nemocnici/novinky/231031-porodnice-akce.html

Hlavní stránka