lupa x
user

Rozšířená realita od společnosti Honeywell pomáhá připravit bezproblémovou sezónu svátečních nákupů

Rozšířená realita od společnosti Honeywell pomáhá připravit bezproblémovou sezónu svátečních nákupů

01.12.2023 , Aktualizováno 30.11.2023

Redakce

S blížící se vrcholnou nákupní sezónou nabývají na významu řešení, která zlepšují komfort zákazníků a pomáhají urychlit jejich rozhodování.

Rozšířená realita od společnosti Honeywell pomáhá připravit bezproblémovou sezónu svátečních nákupů

Foto: Shutterstock 

S cílem optimalizovat provoz a efektivitu maloobchodního prodeje dnes společnost Honeywell (Nasdaq: HON) představila nejnovější verzi svého výkonného softwaru pro dekódování čárových kódů SwiftDecoder™, který je navržen tak, aby usnadnil nakupování a pomohl zajistit bezproblémové maloobchodní služby.

Software SwiftDecoder, který používají společnosti po celém světě ke skenování milionů čárových kódů denně, nabízí rychlé a přesné snímání dat a přeměňuje jakékoli zařízení s fotoaparátem na účinné snímače čárových kódů. Maloobchodníkům navíc umožňuje bezproblémovou integraci softwarových plug-inů pro rozšířenou realitu do aplikací pro zaměstnance prodejen i pro zákazníky. Tato integrace umožňuje skenování regálových štítků a vizuální překrývání grafiky a informací na obrazovce, čímž zvyšuje produktivitu. To je výhodné nejen pro pracovníky prodejen, kteří spravují skladové zásoby a zajišťují přesnost cenovek, ale i pro zákazníky, kteří hledají údaje o akcích či výživových hodnotách, a pomáhá zajistit bezproblémové odbavení u pokladny.

„SwiftDecoder poskytuje maloobchodníkům možnost vytvářet inovativní aplikace, které přinášejí revoluci v obsluze zákazníků,“ uvedl prezident divize řečení pro produktivitu a služby společnosti Honeywell (Honeywell Productivity Solutions and Services) David Barker. „Rychlé a plynulé odbavení zvyšuje nejen spokojenost zákazníků, ale také provozní efektivitu, a umožňuje podnikům zavést pokrokové modely nakupování. Díky technologii Honeywell získávají zaměstnanci i zákazníci přesné informace o produktech v reálném čase a kvalita interakce se zákazníky roste. Toto propojení technologií a podpory spotřebitelů pomáhá transformovat maloobchodní prostředí a slibuje budoucnost, v níž se stane snadné, efektivní a pohodlné nakupování novou normou.“

S blížící se vrcholnou nákupní sezónou získávají řešení zlepšující zákaznickou zkušenost a nabízející rychlé rozhodování nakupujících zásadní význam. Vzhledem k rozvoji možností, jako je „Click & Collect“ (nákup pomocí online katalogu jednotlivých prodejen) či „Shop & Go“ (nákup na prodejně bez nutnosti interakce s personálem) přináší SwiftDecoder možnost vytvářet unikátní nákupní modely, které přilákají zákazníky k opakovanému nákupu. Výzkumná společnost Gartner uvádí, že zkušenost při nákupu ovlivňuje 66 % loajality zákazníků (tedy více než cena a značka dohromady) a při pozitivní zkušenosti se zvyšuje pravděpodobnost budoucího nákupu u 94 % spotřebitelů.

Zkrácení čekací doby u pokladen přináší možnost obsloužit více zákazníků za kratší dobu, což může následně zvýšit celkový prodejní potenciál obchodu. Tato technologie může také usnadnit kvalitnější řízení zásob poskytováním údajů o oblíbenosti a dostupnosti výrobků v reálném čase, což podnikům pomáhá přijímat informovanější rozhodnutí o skladových zásobách.

Pokročilé algoritmy softwaru SwiftDecoder pro zpracování obrazu lze využít v mnoha různých zařízeních pro nejrůznější maloobchodní a logistické aplikace – včetně mobilních telefonů, tabletů, počítačů, nositelných skenerů, dronů či kiosků.

Společnost Honeywell je průkopníkem v oblasti skenování čárových kódů. Její aktivity – od vývoje nejrozšířenějšího čárového kódu v maloobchodě, výrobě a zdravotnictví (Code 39) až po vytvoření čárového kódu používaného k odbavování cestujících při letecké a železniční přepravě (Aztec 2D) – pomáhají nejrůznějším organizacím zvyšovat efektivitu, produktivitu a spokojenost jejich zákazníků. S podniky na celém světě nepřetržitě spolupracuje na vývoji nových technologií, které pomáhají transformovat základní obchodní procesy. Další informace o řešeních společnosti Honeywell pro maloobchodní prodej naleznete na adrese sps.honeywell.com.

Honeywell je integrovaná provozní společnost, která poskytuje služby širokému spektru průmyslových odvětví v mnoha geografických oblastech po celém světě. Naše obchodní činnost, vycházející ze tří významných megatrendů – automatizace, budoucnosti letectví a energetické transformace – se opírá o náš operační systém Honeywell Accelerator a integrovanou softwarovou platformu Honeywell Connected Enterprise. Jako důvěryhodný partner pomáháme organizacím řešit nejtěžší a nejsložitější globální výzvy a poskytujeme praktická řešení a inovace pro chytřejší, bezpečnější a udržitelnější svět. Další novinky a informace o společnosti Honeywell naleznete na adrese www.honeywell.com/newsroom.

Zdroj: PROTEXT

Hlavní stránka