lupa x
user

Štědrý večer nastal, psí dárky nachystal!

Štědrý večer nastal, psí dárky nachystal!

09.12.2023 , Aktualizováno 07.12.2023

Redakce

Štědrý večer nastal, psí dárky nachystal!

Foto: Shutterstock

Desková hra – PSINA

Dobrodružství, kde se spojí svět lidí a psích parťáků, to je nová deskovka – PSINA. Zahrajete si nejen vy, ale i vaši čtyřnozí kámoši! Táhnete kostkou, posouváte se po plánu a občas na vás čeká úkol, který splníte se svým pejskem. A když přijde řada na ně, to bude teprve pravá psí zábava! Chcete s chlupáčem porazit kámoše a jejich mazlíčky? Tak se s námi pusťte do PSINY… SPOKOPSINY! Všechno najdete na SpokojenyPes.cz.

Mapes adventní kalendář

Nejoblíbenější a nejchutnější adventní kalendář pro pejsky. Firma Mapes se zabývá přírodními pochoutkami z masa a vnitřností, které pejsci milují. A právě tyto pochoutky jsou ukryté pod jednotlivými okénky kalendáře. Tento rok jsme pro vás zabalili kalendář do jedinečného vánočního designu Spokojeného psa!

Vánoční Spokobox – krabice plná překvapení

Tato krabička plná překvapení přináší radost pejskům, kočkám a dokonce i jejich majitelům už několik roků. Spokojený pes každý měsíc vybírá ty nejlepší produkty a schová je právě do Spokoboxu. Jaké to přesně jsou, je vždy překvapení. Můžeme ale s jistotou říct, že právě na Vánoce se chystá něco speciálního, co vaše chlupáče určitě potěší.

Konzerva Falco Deluxe vánoční ryba a bramborový salát

Vánoční ryba s bramborovým salátem na štědrovečerní večeři? Ta nesmí na svátečním stole chybět! Max Deluxe přináší tuto rybku i pro vaše kočičí a psí mazlíčky. Ručně plněnou konzervu plnou kusů rybího masa a „bramborového salátu“, zabalenou do jedinečného vánočního obalu od Spokojeného psa, si zamiluje pejsek i jeho páníček.

Posh Pooch Barker Bay víno pro psy

Ťukněte si se svým miláčkem na zdraví! Posh Pooch je bylinná směs s bezovým květem, lipovým květem a ženšenem. Neobsahuje hrozny, je bez alkoholu a bublinek. Jde o lahodný a sváteční nápoj pro psy, který si zkrátka zaslouží a rádi vychutnají.

Pivo pro psy Bottom Sniffer

Tohle prostě musí váš chlupáč mít. Bottom Sniffer je psí pivo z pampelišek, lopuchu, chmelu a kopřiv, s přídavkem přírodního kuřecího aroma. Bez bublinek a alkoholu. Dodává energii a také zážitek z jiného druhu laskomin. Vhodné pro všechny psy, zcela přírodní produkt.

Zdroj: PROTEXT

Hlavní stránka