lupa x
user

OnlyFans prozatím upustí od plánu zakázat sdílení obsahu pro dospělé.

OnlyFans prozatím upustí od plánu zakázat sdílení obsahu pro dospělé.

26.08.2021

Redakce

OnlyFans prozatím upustí od plánu zakázat sdílení obsahu pro dospělé.

Sociální síť OnlyFans pozastaví plán zakázat sdílení sexuálně explicitního chování. Na twitteru o tom dnes informovala stejnojmenná společnost, která síť provozuje. Popularita platformy, která vešla ve známost sdílením placeného obsahu pro dospělé, vzrostla za pandemie covidu-19.

„Získali jsme záruky nezbytné pro podporu naší rozmanité komunity tvůrců a pozastavili jsme změnu pravidel plánovanou na 1. října,“ napsala společnost na twitteru. Podrobnosti nesdělila. „Tvůrci dostanou zakrátko oficiální e-mail,“ dodal provozovatel.

Platforma tento týden uvedla, že k zákazu sdílení obsahu pro dospělé přikročila pod tlakem bankovních partnerů a poskytovatelů plateb. Zakladatel sociální sítě Tim Stokely v rozhovoru s listem Financial Times označil chování bank za nespravedlivé. Uvedl, že zkomplikovaly platby tvůrcům obsahu.

Platforma OnlyFans byla založena v roce 2016 a nyní má kolem 130 milionů uživatelů. Vydobyla si místo v rostoucí ekonomice tvůrců obsahu, kteří vydělávají peníze díky svým fanouškům na sítích, jako je YouTube či Instagram. Za pandemie se na OnlyFans uchýlili mimo jiné sexuální pracovníci.

Londýn 25. srpna (ČTK)

Hlavní stránka