lupa x
user

TP-Link je již 12 let po sobě jedničkou na trhu v oblasti síťových produktů

TP-Link je již 12 let po sobě jedničkou na trhu v oblasti síťových produktů

04.05.2023

Redakce

Společnost TP-Link završila v loňském roce 12 po sobě jdoucích let na pozici světové jedničky na trhu v oblasti síťových produktů. Úspěch potvrzují data vycházející ze statistiky analytické společnosti International Data Corporation (IDC)*. TP-Link věří, že za tímto již poměrně stabilním postavením stojí jak vysoce profesionální podpora konečných zákazníků i partnerů společnosti, tak úsilí všech zaměstnanců.

TP-Link je již 12 let po sobě jedničkou na trhu v oblasti síťových produktů

TP-Link se rok co rok ujímá pozice lídra na trhu. Společnost neustále inovuje své produkty a vytváří tak pestré portfolio výkonných, spolehlivých a velmi snadno použitelných produktů, které splňují náročné požadavky zákazníků po celém světě. Ať už jde o mesh systémy, které dokáží snadno pokrýt celou domácnost vysokorychlostním internetem, či revoluční Wi-Fi routery, TP-Link vždy myslí na aktuální potřeby reflektující moderní životní styl. V loňském roce společnost dokonce představila zcela nové produkty s podporou standardu Wi-Fi 7.

Společnost TP-Link chápe, že současný životní styl vyžaduje neustálé připojení. Proto jsou veškeré nabízené produkty vybavené nejnovějšími technologiemi, zároveň jsou však navrženy tak, aby jejich životnost byla co nejdelší. TP-Link nabízí nejkomplexnější řešení pro Wi-Fi, flexibilní možnosti instalace včetně montáže na stěnu, strop či na rovnou plochu. Chytré domácí mesh systémy poskytují síťové připojení pomocí 5G či DSL. Zahrnuty jsou však také praktické technologie typu PoE či Powerline.

TP-Link věnuje náležitou pozornost síťovému zabezpečení. Aktuálně plánuje ještě větší posilování bezpečnosti svých produktů s důrazem na ochranu osobních dat a bezproblémové užívání internetu.

Závazek posouvat hranice síťových technologií, jež si společnost stanovila, odpovídá zákaznickým prioritám. Jejich očekávání se ale TP-Link snaží překonávat jak podporou, tak i servisem nejvyšších standardů. Jednička na trhu má udávat směr, což TP-Link již 12 po sobě jdoucích let splňuje a v tomto trendu hodlá pokračovat i nadále.

O společnosti TP-Link

Společnost TP-Link byla založena v roce 1996. V současné době je celosvětovým dodavatelem síťových produktů a chytrých řešení pro denní užívání. Podle hodnocení analytické společnosti IDC* je hodnocena jako jednička na trhu v oblasti síťových produktů, která distribuuje své produkty do více než 170 zemí světa pro miliardy lidí.

Hlavní stránka