lupa x
user

SHEIN PŘEDSTAVÍ KOLEKCI NA PODZIM/ZIMU 2023 PROSTŘEDNICTVÍM ŽIVĚ VYSÍLANÉ MÓDNÍ PŘEHLÍDKY, SHEIN LIVE: FRONT ROW

SHEIN PŘEDSTAVÍ KOLEKCI NA PODZIM/ZIMU 2023 PROSTŘEDNICTVÍM ŽIVĚ VYSÍLANÉ MÓDNÍ PŘEHLÍDKY, SHEIN LIVE: FRONT ROW

25.09.2023

Redakce

SHEIN, globální, integrovaný prodejce módy a životního stylu, představí 24. září kousky z devíti nových kolekcí pro podzim a zimu ve speciální epizodě své livestreamové show SHEIN Live: Front Row. Tříhodinový livestream budou moderovat uznávaná herečka a influencerka Teala Dunn a moderátorka SHEIN Renee Ariel a jako zvláštní host vystoupí stylista celebrit EJ King.

SHEIN PŘEDSTAVÍ KOLEKCI NA PODZIM/ZIMU 2023 PROSTŘEDNICTVÍM ŽIVĚ VYSÍLANÉ MÓDNÍ PŘEHLÍDKY, SHEIN LIVE: FRONT ROW

: V neděli v 17:00 ET si mohou fanoušci pořad naladit prostřednictvím aplikace SHEIN a také na stránkách @sheinofficial a @sheinus na Facebooku, X, YouTube a Instagramu. Diváci budou mít možnost vidět nejnovější módní styly pro každý typ postavy a příležitost, ať už jde o cestu do kanceláře, šťastnou hodinku nebo romantické rande. Kousky představené na SHEIN Live: Front Row budou zahrnovat devět nových kolekcí, mezi něž patří Iconic Chic, Totally Timeless, Comfy Cool, Street Style, Ready for Romance, „It“ Girl, Boho Glam, Fits For All a SHEIN X.

„Společnost SHEIN byla založena s cílem zpřístupnit módu všem a díky SHEIN Live: Front Row můžeme všem fanouškům umožnit zažít módu z první řady,“ řekl George Chiao, prezident společnosti SHEIN U.S. „Těšíme se, že prostřednictvím této virtuální přehlídky představíme širokou paletu oblečení na podzim a zimu a umožníme fanouškům nakupovat z přehlídkového mola přímo do šatníku.“

V průběhu výstavy bude exkluzivně v aplikaci SHEIN rozdáno celkem 10 milionů bodů SHEIN, které budou 24. září k dispozici milovníkům značky po celém světě.

SHEIN vyzývá své fanoušky, aby se na sociálních sítích podělili o své oblečení inspirované SHEIN Live: Front Row označením @sheinofficial a @sheinus a použitím hashtagů #FrontRowLive, #SHEINFW23 a #SHEINforAll.

O SPOLEČNOSTI SHEIN

SHEIN je integrované globální tržiště nabízející rozsáhlé nákupní kategorie módy a lifestylových produktů: od oblečení značky SHEIN až po výrobky od celosvětové sítě prodejců, to vše za dostupné ceny. Sídlí v Singapuru a je i nadále odhodlána zpřístupňovat krásu módy všem. Od roku 2012 využívá svou špičkovou metodiku výroby na vyžádání v zájmu chytřejšího módního průmyslu připraveného na budoucnost. Další informace o společnosti SHEIN najdete na stránce www.SHEIN.com .

http://www.ceskenoviny.cz/tiskove/zpravy/shein-predstavi-kolekci-na-podzim-zimu-2023-prostrednictvim-zive-vysilane-modni-prehlidky-shein-live-front-row/2418101

Zdroj: Protext

Hlavní stránka