lupa x
user

NEXT STEP FEST - festival středních škol a zaměstnavatelů v Kolíně

NEXT STEP FEST - festival středních škol a zaměstnavatelů v Kolíně

27.09.2023

Redakce

Festival nabídne žákům 8. a 9. tříd základních škol příležitost k výběru střední školy pro další studium ve spojitosti s budoucím pracovním uplatněním. Studentům středních škol pak konkrétní příležitosti pro získání zaměstnání. Proběhne ve dnech 2. a 3. října 2023 v Kolíně, na Karlově náměstí.

NEXT STEP FEST - festival středních škol a zaměstnavatelů v Kolíně

Program festivalu začíná již v pondělí ráno v 9 hodin, kdy pan Michael Kašpar, starosta města Kolín, přestřihne pásku a otevře tak bránu festivalu.

Kromě prezentujících se škol a firem bude probíhat i doprovodný program, kde se návštěvníci mohou těšit například na OPEN vyučovací hodiny na téma zvýšení  finanční gramotnosti (Ing. Zdeněk Eška, MBA, L.L.B.) nebo hodiny fotografie na téma fotoreportáž (Ing. Jan Bobek). V další části pak na prezentace vystavujících škol, jak z Kolína, Čáslavi, Kutné Hory nebo Mladé Boleslavi a firem.

Lákavým bodem je však i vystoupení kapely Wasabi, známá energickým projevem a pestrým repertoárem hitů různých žánrů, a soutěže s Fajn rádiem, např. Rozhovor na tělo – Smoothie z pekla.

Festival Next Step Fest (www. NextStepFest.cz) bude probíhat po oba dva dny od 9 do 18 hodin na venkovní ploše Karlova náměstí.

Vstupné na festival, díky partnerům festivalu, je zdarma.

Partnery festivalu jsou:

 

Pro akreditaci na festivalu kontaktuje prosím paní Annu Kundrátovou na tel. 777 836 131 nebo e-mailu: anna@NextStepFest.cz

Hlavní stránka