lupa x
user

Plavecká soutěž měst 2023. Vodomilové všech věkových kategorií, zbystřete!

Plavecká soutěž měst 2023. Vodomilové všech věkových kategorií, zbystřete!

29.09.2023

Redakce

PLAVECKÁ SOUTĚŽ MĚST se uskuteční ve středu 4. 10. 2023 ve třiceti bazénech napříč Českou republikou. Jejím pořadatelem je Česká asociace Sport pro všechny, soutěž se koná pod záštitou České unie sportu v rámci projektu Tipsport Sportuj s námi. Duchovním otcem soutěže je sportovní reportér pan Aleš Procházka.

Plavecká soutěž měst 2023. Vodomilové všech věkových kategorií, zbystřete!

Plavejte pro zdraví a pro své město. Stačí přijít do bazénu a uplavat 100 metrů libovolným způsobem

Jestli uplavete alespoň 100 metrů, můžete se o propagaci kondičního plavání zasadit i vy. Ve středu 4. října 2023 plavci všech věkových kategorií dostávají možnost zaplavat si libovolným stylem na čas trať 100 metrů. Otestujte si svou aktuální formu a proměňte se na chvíli v jednoho z reprezentantů svého města.

Staňte se i vy součástí dalšího, 32. ročníku Plavecké soutěže měst, a pomozte nám překonat rekordní počet účastníků z roku 2019, kdy se do akce zapojilo 11162 plavců.

Přihlášená města a bazény

Letos se k akci připojila města

RakovníkKravařeBerounLitovelSkutečRumburkLovosiceUherský Brod, NáchodJilemniceHlinskoNové Město na MoravěVsetínHořiceNeratovice, LitomyšlKuřimRychnov nad Kněžnou, OrlováTepliceČeská Lípa,   Kopřivnice,   Hodonín,   Bohumín,   PrahaHradec Králové,   Frýdek Místek,   Pardubice,   Liberec,   Karviná.

Bližší informace vám podají v místních bazénech.

Více informací najdete zde: www.caspv.cz/cz/projekty/plavecka-soutez-mest

Hlavní stránka