lupa x
user

Společnost Fintokei ovládla japonský trh, teď míří do Česka

Společnost Fintokei ovládla japonský trh, teď míří do Česka

26.10.2023

Redakce

Fintokei je součástí společnosti Purple Holding, která prostřednictvím svých tradingových firem působí ve více než 100 zemích světa. Přes její infrastrukturu se každý den provede více než 400 000 obchodů za více než 1,2 miliardy dolarů.

Společnost Fintokei ovládla japonský trh, teď míří do Česka

S příchodem do Evropy Fintokei zároveň představuje novou službu, platformu s názvem SwiftTrader. Ta, ač není jediným cílem této expanze, ilustruje odhodlání společnosti Fintokei podporovat inovace a přinášet nové možnosti pro obchodníky na finančních trzích.

SwiftTrader je navržen tak, aby obchodníkům poskytl okamžitý přístup k tradingovým účtům, a to až do výše 20násobku poplatku. Na výběr jsou programy s cenou od 1999 korun (25 000 korun k obchodování) až po 53 999 korun (1 milion korun k obchodování) a k tomu podíl na veškerém zisku, který dosáhnou. Musí však samozřejmě dodržet určitá pravidla a prokázat konzistentní výkon.

Jednou z mimořádných funkcí SwiftTraderu je jeho model dělení zisku. Obchodníci mohou vydělávat už od prvního dne, s potenciálem získat až 90 % svého zisku. Platforma také nabízí výplaty každý druhý týden, což obchodníkům zajišťuje téměř okamžitý přístup ke svým výdělkům.

Díky poskytnutí možnosti urychlit si své obchodní sny, uživatelsky přívětivému rozhraní, stabilním vylepšením a týmu odborníků je SwiftTrader na cestě k tomu změnit pravidla hry na poli tradingu.

Závazek společnosti Fintokei podporovat dlouhodobý úspěch v oblasti tradingu je zjevný i v samotném rozvržení SwiftTraderu. Služba se oproti konkurentům zbavila omezení denní ztráty a místo toho se zaměřila na hlídání celkových výsledků. Tento přístup umožňuje obchodníkům lépe strategizovat a obchodovat bez tlaku, který denní limity doposud působily. Služba klade důraz také na dlouhodobou ziskovost, což se postupem času může stát začátkem profesionální obchodní kariéry jednotlivce.

„SwiftTrader je důkazem naší oddanosti neustálým inovacím. Nechtěli jsme jen založit další podobnou firmu, chtěli jsme zákazníkům doručit produkt, který mění současná pravidla hry, představujeme nový způsob přemýšlení a umožní traderům vyzkoušet si obchodování se seriózním kapitálem se vším všudy. Jsme přesvědčení, že je to produkt budoucnosti,“ říká David Varga, spoluzakladatel Fintokei, který má více než desetiletou zkušenost na poli finančních trhů a regulovaného investičního prostředí.

Tento krok vstříc evropskému trhu představuje pro Fintokei významný milník. Díky osvědčeným výsledkům z Japonska a jasnou vizí do budoucna je Fintokei připraven změnit tradingové prostředí po celém světě.

Rozšíření působnosti Fintokei do Evropy je vedeno rozsáhlým průzkumem trhu, včetně přímé zpětné vazby od různých tradingových komunit, a také vlastním vhledem do tohoto odvětví. Zužitkovává dlouholeté zkušenosti zakladatelů z jejich působení v podnikání na evropských i světových finančních trzích.

“Vstup na evropský trh byl logickým pokračování úspěšné expanze v Japonsku. Po prvotní fázi, kdy bylo složité náš produkt zákazníkům vysvětlit, jsme se stali jedničkou na Japonském trhu a zaznamenáváme meziměsíční růst v řádu stovek procent. V Evropě sice konkurence existuje, ale my jsme u tohoto odvětví tradingu od začátku a máme hodně plánů, jak ho posunout ještě dál,” jmenuje důvody vstupu na evropský trh David Varga, spoluzakladatel Fintokei.

Fintokei byl založen týmem zkušených obchodníků a technologických vizionářů. Jeho popularita na území Japonska stoupá a buduje si dobrou pověst díky svému inovativnímu přístupu ke vzdělávání v oblasti tradingu. Étos společnosti se točí kolem poskytování nástrojů, příležitostí a podpory obchodníkům, a to bez ohledu na jejich počáteční kapitál nebo zkušenosti, s cílem dovést je k celkové prosperitě.

“Na poli obchodování rozhodně nejsme nováčci, naopak. Tradingu se věnujeme více než 15 let a díky ekosystému našich firem jsme schopni traderům nabídnout služby, které jinde nedostanou. S těmi nejúspěšnějšími navazujeme spolupráce a jejich úspěšné tradingové strategie poté nabízíme jako investiční produkt potenciálním investorům,” nastínil Varga, jak může zákazník těžit z vícero produktů, které ekosystém nabízí.

Další informace o historii společnosti Fintokei a nabídku služeb naleznete na adrese www.fintokei.com.

http://www.ceskenoviny.cz/tiskove/zpravy/spolecnost-fintokei-ovladla-japonsky-trh-ted-miri-do-ceska/2431609

Zdroj: Protext

Hlavní stránka