lupa x
user

Pojišťovna Youplus získala další ocenění v soutěži Zlatá mince 2023

Pojišťovna Youplus získala další ocenění v soutěži Zlatá mince 2023

27.10.2023

Redakce

Odborná porota soutěže složená z 219 odborníků rozhodla na základě svého hlasování o výsledcích letošního ročníku Zlaté mince a YOUPLUS tak bodovala se slovenskou verzí rizikového životního pojištění “4U” ve dvou kategoriích.

Pojišťovna Youplus získala další ocenění v soutěži Zlatá mince 2023

Pojišťovna si odnesla 3. místo v kategorii Rizikové životní pojištění a za zmínku stojí i kategorie Nejinovativnější pojištovna, kde skončila na 2. místě.

“Jsme rádi, že odborná porota ocenila naše rizikové životní pojištění i tento rok. Nabízíme našim klientům řešení životního pojištění, u kterého vždy ví, co dostanou. Jsme srozumitelní, transparentní, bez háčků či výmluv a plně bezpapíroví. To je něco, co má v dnešním světě hodnotu a máme radost, že to porota dokázala ocenit,“ říká Filip Bartoš, ředitel distribuce a marketingu YOUPLUS CZ/SK.

O soutěži Zlatá mince

Zlatá mince je nezávislá a transparentní soutěž finančních produktů, která se na Slovensku koná od roku 2005. O pořadí v jednotlivých kategorií rozhoduje odborná porota, kterou tvoří ekonomičtí novináři, zástupci vysokých škol, finančních serverů, finančních zprostředkovatelů, profesních asociací, autoři knih, tvůrci projektů finanční gramotnosti a pojistní matematici. Společně tvoří velmi hodnotný tým finančních expertů. V ročníku Zlatá mince 2023 se hlasovalo ve 35 produktových a 5 samostatných kategoriích. Odborná porota měla 219 členů.

www.youplus.cz

http://www.ceskenoviny.cz/tiskove/zpravy/pojistovna-youplus-ziskala-dalsi-oceneni-v-soutezi-zlata-mince-2023/2432496

Zdroj: Protext

Hlavní stránka