lupa x
user

Ráj pro milovníky outdooru: v Praze byla otevřena největší prodejna outdoor vybavení v ČR

Ráj pro milovníky outdooru: v Praze byla otevřena největší prodejna outdoor vybavení v ČR

06.11.2023

Redakce

Naše nadšení pro outdoorové sportovní aktivity se snažíme již řadu let přenášet na zákazníky skrz výběr sortimentu, odborné poradenství, odborně zaměřené semináře či školení v horách, které naši zaměstnanci absolvují.

Ráj pro milovníky outdooru: v Praze byla otevřena největší prodejna outdoor vybavení v ČR

„V novém a dosud největším obchodě v Havlíčkově ulici jsme se snažili zkoncentrovat vše, co Rock Point v České republice znamená, a jaké zákaznické hodnoty vyznává. Nejširší možná nabídka zboží, prvotřídní prezentace a poradenství, to jsou atributy, na kterých je náš nový obchod založen. Cílíme na náročného zákazníka a jsem přesvědčen, že jeho potřeby jsme schopni jednoznačně splnit,“ říká Marek Kýhos, CEO skupiny Outoor Concept, pod kterou maloobchodní síť Rock Point patří.

Prodejna je rozdělena tematicky podle hlavních aktivit, které pro Rock Point představují: turistiku, trekking, běh, camping a v zimě především, skialpinismus a ski-mountaineering. V nabídce obchodu je více než 500 modelů batohů od 10 značek, přes 130 spacích pytlů, více než 100 modelů běžecké obuvi od 8 značek nebo přes 50 modelů lezeckých úvazků a téměř stejný počet modelů bot na lezení.

Kromě samotného prodeje se tato pobočka zaměřuje i na doplňkové služby, které jsou spojené s outdoorem, jako jsou například testovací dny outdoorového vybavení. Součástí prodejny je také výdejna pro e-shopy rockpoint.cz, hannah.cz, keenfootwear.cz a rafiki.cz a největší pražská půjčovna skialpového a dalšího outdoorového vybavení.

Rock Point je známou sítí prodejen a e-shopem s outdoorovým vybavením. Na českém trhu funguje tato společnost již od roku 1997, kdy malá skupina outdoorových nadšenců založila první obchod s vybavením, které sami používali při svých cestách za dobrodružstvím. Jejich cílem bylo přinášet inspiraci a umožnit i ostatním radovat se naplno z toho, co mají sami nejraději – z pohybu v přírodě, dobrodružství a posouvání vlastních možností. Tyto vize jsou základním stavebním kamenem společnosti Rock Point i dnes. Kromě prodeje Rock Point dlouhodobě podporuje unikátní outdoorové akce a projekty, jakými jsou například Stezka Českem nebo běžecké, lezecké a skialpové závody a zajímavé expedice. Společnost klade důraz na ekologii a udržitelné podnikání a je členem neziskové organizace EOCA sdružující evropské outdoorové firmy, které přispívají k ochraně přírody.

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

http://www.ceskenoviny.cz/tiskove/zpravy/raj-pro-milovniky-outdooru-v-praze-byla-otevrena-nejvetsi-prodejna-outdoor-vybaveni-v-cr/2435622

Zdroj: Protext

Hlavní stránka