lupa x
user

Objevte umění strhující zábavy a zpříjemněte si život s televizory LED QD-Mini

Objevte umění strhující zábavy a zpříjemněte si život s televizory LED QD-Mini

23.11.2023

Redakce

Tento Black Friday proto TCL nabízí sortiment velkoformátových televizorů QD-Mini LED a chytrých domácích spotřebičů, které zdokonalí váš všestranný divácký zážitek a obohatí váš životní styl.

Objevte umění strhující zábavy a zpříjemněte si život s televizory LED QD-Mini

*Následující produktové řady a funkce se mohou na jednotlivých trzích lišit. Více informací získáte na nejbližším prodejním místě.

TCL X955: Váš filmový únik slibující nezapomenutelné okamžiky

Dopřejte si filmové mistrovské dílo s televizorem TCL X955, vaší vstupenkou k zábavě, jaká tu ještě nebyla. Tento televizor s ohromnou 85palcovou obrazovkou a dechberoucím rozlišením 4K Ultra HD se může pochlubit špičkovými technologiemi Mini LED Premium, QLED a Full Array Local Dimming (FALD), které vytvářejí bezkonkurenční vizuální zážitek. Kdykoli dostanete náladu na velkolepý kinovečer, tento televizor promění váš obývací pokoj v ráj pro milovníky filmů.

Zažijte kouzlo HDR díky specializované technologii HDR Premium 5000 nitů, která podporuje HDR10, HDR10+, HDR HLG a Dolby Vision IQ a přináší ohromující kontrasty a živé barvy, které vás vtáhnou do každé scény. Výjimečná kvalita zvuku díky zvukovému systému 4.2.2 navíc zajistí, že každý zvuk bude stejně podmanivý jako obraz.

TCL 98C955: Dokonalá pohoda: QD-Mini LED TV jako brána k vnitřnímu klidu

Ponořte se do světa pohody a podmanivé zábavy s televizory Mini LED a QLED, které vytvářejí dokonalé prostředí pro vychutnání vaší vlastní společnosti. Nechte se pohltit nádherou hluboké černé, oslnivého jasu a precizního kontrastu, které vytvoří vizuální hostinu pro vaše smysly. Vychutnejte si bohaté a realistické barvy technologie QLED, kdy se každá scéna stane mistrovským dílem plným živých odstínů a poskytne vám vizuální zážitek, který rozproudí vaše emoce.

Díky nativnímu 144Hz displeji jsou hry a akční sekvence dokonale plynulé a přinášejí vzrušující zážitek. Bez ohledu na zdroj signálu je naše multiformátové HDR zárukou dokonalé kvality obrazu, která vám zajistí perfektní odpočinek kdykoli a kdekoli si budete přát. Zvukový systém ONKYO 2.2.2 Dolby Atmos vás zahalí do působivého zvuku a nabídne akustický zážitek, který zklidní vaši mysl a pohladí po duši.

TCL 98C805: Nový level vaší herní cesty s QD-Mini LED TV

Odstartujte herní dobrodružství, jaké nemá obdoby, s naším špičkovým televizorem QD-Mini LED. Není to jen televizor, je to váš portál k mimořádným herním zážitkům, které si můžete vychutnávat o samotě a zároveň se u nich skvěle bavit.

Díky obrovské 98palcové obrazovce a úchvatnému rozlišení 4K Ultra HD ožije každá hra s nenapodobitelnou realističností. Maximální jas 1600 nitů (v úhlopříčce 98″) rozzáří barvy do živých tónů a vytvoří dynamické a pohlcující herní prostředí. Nativní variabilní obnovovací frekvence 144 Hz zajišťuje, že vaše herní seance budou neuvěřitelně plynulé a dokonale se hodí pro rychlé akce a napínavá dobrodružství.

Skutečnou specialitou tohoto televizoru jsou ale jeho neuvěřitelné HDR kvality. Co to znamená? Vaše oblíbené hry a filmy vás oslní ohromujícím kontrastem a dynamickým rozsahem a nabídnou nezapomenutelný zážitek i při samostatném hraní.

Zdokonalte své herní dovednosti a ponořte se do světa podmanivé zábavy, kde je sólo hra v centru pozornosti a každý okamžik je vzrušující.

TCL 98P745: Váš tip pro ještě úžasnější domácí zábavu

Televizor TCL 98P745 4Kje vším, co potřebujete pro výjimečný zážitek ze zábavy v pohodlí domova. Nechte se pohltit kouzlem filmu s technologiemi Dolby Vision a Dolby Atmos. Tento televizor nabízí živé rozlišení 4K, více než miliardu barev a zvuk, který vás obklopí filmovou atmosférou a dodá vám pocit, že jste v luxusním kině.

Díky podpoře HDMI 2.1 slibuje také prvotřídní herní zážitek s vysokým rozlišením obrazu, automatickou optimalizací obrazu a nízkou latencí. Herní akcelerátor 120 Hz zaručuje ostré a plynulé hraní.

V jeho elegantním designu bez okrajů a tenkém kovovém zasazení se snoubí funkčnost s elegancí, která pozvedne jakýkoli interiér. Kromě zábavy se však televizor TCL P745 stane i vaším komunikačním centrem s funkcí Google Duo pro okamžité videohovory a hlasové poznámky.

S Google TV získáte přístup k více než 700.000 přehledně uspořádaným filmům a seriálovým epizodám, mezi nimiž můžete vyhledávat pomocí hlasových příkazů.

Klimatizace TCL FreshIN: Pro domov jako oázu zdraví a pohodlí

Proměňte svůj domov v ráj pohody s klimatizacemi TCL řady FreshIN. Tyto klimatizace dokážou víc, než jen pečovat o tepelný komfort – jsou navrženy tak, aby navíc zlepšovaly kvalitu vzduchu v interiéru. Vytvoří tak pro vás zdravé a příjemné prostředí, ve kterém můžete s klidnou myslí relaxovat.

Technologie FreshIN+ 2.0 společnosti TCL představuje obousměrný systém výměny čerstvého vzduchu, který přivádí venkovní vzduch bohatý na kyslík a zároveň vypuzuje nezdravý vzduch z interiéru ven. Efektivně zbavuje prostředí nežádoucích příměsí, jako je prach, zvířecí chlupy a znečišťující látky, a stává se obzvláště ceněným pomocníkem v momentech, kdy není kvalita vzduchu v interiéru právě nejlepší. Díky čtyřvrstvému filtračnímu systému je cirkulující vzduch také mnohem zdravější pro alergiky.

S klimatizačními jednotkami TCL řady FreshIN naplní váš domov zdraví a pohoda.

O společnosti TCL Electronics

Společnost TCL Electronics (1070.HK) je rychle rostoucí společností v oblasti spotřební elektroniky a předním hráčem v celosvětovém televizním průmyslu. Byla založena v roce 1981 a nyní působí na více než 160 trzích po celém světě. Společnost TCL se specializuje na výzkum, vývoj a výrobu produktů spotřební elektroniky, od televizorů přes audio zařízení až po chytré domácí spotřebiče. Navštivte webové stránky společnosti TCL na adrese https://www.tcl.com.

http://www.ceskenoviny.cz/tiskove/zpravy/-black-friday-u-tcl-objevte-umeni-strhujici-zabavy-a-zprijemnete-si-zivot-s-televizory-led-qd-mini/2443859

Zdroj: Protext

Hlavní stránka