lupa x
user

Palladium hostí autogramiádu herců a tvůrců filmu Aristokratka ve varu

Palladium hostí autogramiádu herců a tvůrců filmu Aristokratka ve varu

30.11.2023

Redakce

Akce se koná v prostorách Kavárny Creperie vedle knihkupectví Luxor, patro -2, v nákupním centru Palladium. (nejrychlejší cesta z náměstí Republiky hlavním vstupem nákupního centra, po eskalátorech a schodech do patra -2).

Palladium hostí autogramiádu herců a tvůrců filmu Aristokratka ve varu

Foto: Shutterstock

Film „Aristokratka ve varu“, pokračování jednoho z nejúspěšnějších českých filmů posledních let v kinech, netrpělivě očekávají nejen čtenáři knih spisovatele a kastelána Evžena Bočka, ale také noví příznivci humoru z prostředí zámeckých zdí. Role Denisky se ujala Simona Lewandovska, mladá herečka, kterou diváci znají například ze seriálů Zlatá labuť nebo Dobré ráno, Brno. Novou postavu uvítala i představitelka aristokratky Marie Yvona Stolařová, která od prvního dílu tvoří pár s mladým aristokratem Maxem, jehož ztvárnil Zdeněk Piškula. Příběh Aristokratky ve varu se odehrává o Velikonocích a výše zmíněné herce doplní sestava známá už z předchozího filmu – Tatiana Dyková, Hynek Čermák, Eliška Balzerová, Martin Pechlát či Pavel Liška. Nové postavy si zahrají také Petra Nesvačilová a Tomáš Jeřábek. Premiéra filmu je naplánována na začátek roku 2024.

PALLADIUM na náměstí Republiky v Praze je oblíbeným místem nákupů a setkávání. Součástí komplexu je 170 obchodů, 30 restaurací, prvotřídní kanceláře a garáže s kapacitou pro veřejnost 600 míst.

Zdroj: PROTEXT

Hlavní stránka