lupa x
user

Inovace ve vzdělávání prostřednictvím umělé inteligence: Společnost Cognizant podepsala víceletou smlouvu se společností Cambridge University Press & Assessment

Inovace ve vzdělávání prostřednictvím umělé inteligence: Společnost Cognizant podepsala víceletou smlouvu se společností Cambridge University Press & Assessment

04.01.2024 , Aktualizováno 03.01.2024

Redakce

Společnosti Cognizant a Cambridge obnovují spolupráci na dalších pět let s cílem podpory digitální transformace a využití technologií umělé inteligence

Inovace ve vzdělávání prostřednictvím umělé inteligence: Společnost Cognizant podepsala víceletou smlouvu se společností Cambridge University Press & Assessment

Společnost Cambridge University Press & Assessment (Cambridge) podepsala smlouvu o víceleté spolupráci se společností Cognizant (Nasdaq: CTSH) s cílem zlepšení provozní efektivity, zachování integrity výsledků zkoušek a zajištění setrvalé konkurenceschopnosti ve stále se rozvíjejícím prostředí vzdělávacího sektoru. Na základě této dohody bude společnost Cognizant společnosti Cambridge i nadále poskytovat služby vývoje aplikací a podpory.

Tato dohoda přichází v období narůstajícího zájmu společnosti Cambridge o využití digitálních technologií a inovativních produktů, které efektivně uspokojí potřeby studentů, učitelů i výzkumných pracovníků. V reakci na tyto požadavky budou společnosti Cambridge a Cognizant usilovat o zajištění digitální transformace, o přechod na přístup zaměřený na produkty a o využití technologií umělé inteligence.

Cambridge je lídrem v oblasti hodnocení, vzdělávání, výzkumu a publikování akademických materiálů. Díky svému napojení na Univerzitu v Cambridge, které je tato organizace součástí, má bohaté zkušenosti v oblasti výzkumu, akademického publikování, národních vzdělávacích systémů, mezinárodního vzdělávání a výuky anglického jazyka.

Obnovení této spolupráce má společnosti Cambridge pomoci s poskytováním přesných výsledků zkoušek a zajišťováním lepších studijních výsledků milionům studentů po celém světě. Měla by jí také pomoci s využitím generativních technologií umělé inteligence za účelem zlepšení produktivity a dosažení výjimečných studijních zážitků milionů studentů.

„Je nám velkým potěšením, že můžeme ve spolupráci se společností Cambridge University Press & Assessment nadále pokračovat a pomáhat se zajišťováním inovativního digitálního přístupu ke vzdělávání,“ konstatoval Rohit Gupta, výkonný ředitel společnosti Cognizant pro Spojené království a Irsko. „Společnost Cambridge představuje jednu z nejznámějších a nejuznávanějších institucí na světě v odvětví, ve kterém špičkové technologie, jako je umělá inteligence, vykazují obrovský potenciál. Doufáme, že naše spolupráce bude pozitivním přínosem pro miliony studentů po celém světě,“ pokračoval.

„Společnost Cognizant je vysoce kvalitním poskytovatelem, který nás v další fázi naší digitální transformace spolehlivě podpoří,“ prohlásil Mark Maddocks, ředitel pro informace společnosti Cambridge University Press & Assessment. „Její tým velice dobře chápe naše priority i naše plány. Máme radost z toho, že bude naše spolupráce i nadále pokračovat a že budeme mít možnost posílit naši vedoucí pozici v době, kdy svět vzdělávání a studia prochází dalšími změnami.“

O společnosti Cambridge University Press & Assessment

Cambridge University Press & Assessment je celosvětovým lídrem v oblasti hodnocení, vzdělávání, výzkumu a publikování akademických materiálů.

Je součástí Univerzity v Cambridge a sdílí její cíl „dosahování společenských přínosů zajištěním vzdělávání, studia a výzkumu na nejvyšší mezinárodní úrovni“. Prostřednictvím svých produktů a služeb poskytuje informace o jedněch z nejpalčivějších světových problémů, včetně klimatických změn. Pomáhá lidem na celém světě dosáhnout naplno jejich potenciálu a prospívá tak nejen společnosti, ale i celé planetě.

Další informace najdete na adrese www.cambridge.org.

O společnosti Cognizant

Společnost Cognizant (Nasdaq: CTSH) utváří moderní podniky. Našim klientům pomáháme s modernizací technologií, změnami interních procesů i transformací zkušeností, aby si v rychle se měnícím světě dokázali udržet náskok. Společně zlepšujeme každodenní život. Více se dozvíte na stránkách www.cognizant.com nebo na účtu @cognizant.

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/1794711/Cognizant_Logo.jpg

Zdroj: Protext

Hlavní stránka