lupa x
user

Gorenje je oficiálním partnerem EHF EURO 2024 mužů

Gorenje je oficiálním partnerem EHF EURO 2024 mužů

07.01.2024 , Aktualizováno 05.01.2024

Redakce

Dočkáme se nového nejlepšího házenkářského střelce všech dob?

Gorenje je oficiálním partnerem EHF EURO 2024 mužů

Foto: Shutterstock

Mistrovství Evropy v házené mužů se kvapem blíží a s ním narůstají i očekávání fanoušků. Proti sobě totiž budou stát nejen ty nejlepší týmy, ale také úžasní hráči. Může se stát, že budeme svědky průlomového úspěchu a na EHF EURO 2024 bude překonán dosavadní rekord nejúspěšnějšího střelce v mužské házené.

Číslem jedna je Rumunka Cristina Neaguová

Rekord v nejvyšším počtu vstřelených branek na turnajích EHF EURO suverénně drží rumunská házenkářka Cristina Neaguová s neuvěřitelnými 303 góly. V soutěži mužů je s 288 góly nejúspěšnějším střelcem v historii evropského šampionátu Islanďan Gudjon Valur Sigurdsson. Za islandskou reprezentaci hrál na pozici levého křídla v letech 1999 až 2020.

K oběma fantastickým úspěchům se ale blíží jiná házenkářská hvězda. Rekord na EHF EURO 2024 mužů by mohl překonat Nikola Karabatić s 279 góly na ME za Francii. Karabatić hraje za národní házenkářskou reprezentaci Francie od roku 2002 a se 71 odehranými zápasy je rekordmanem EHF EURO mužů všech dob. Pro tohoto trojnásobného mistra Evropy bude rok 2024 poslední sezónou v roli profesionálního házenkáře, takže má stále šanci překonat další rekord – s 279 góly vstřelenými na evropských šampionátech zaostává pouze o devět gólů za skvělým Islanďanem Sigurdssonem, ale o 24 za výjimečnou Cristinou Neaguovou. Hvězdný Karabatić je však jen jedním z mnoha skvělých hráčů na ME 2024 v házené mužů, takže můžeme očekávat turnaj plný vypjatých zápasů a špičkových výsledků.

Uvolněte si ruce pro hlasitý potlesk

Oblíbení hráči a týmy budou potřebovat hlasité fandění a potlesk, a tak je třeba, aby měli fanoušci volné ruce. Právě proto společnost Gorenje jako oficiální partner EHF EURO 2024 mužů připravila výběr domácích spotřebičů, které se rychle a snadno postarají o každodenní domácí práce – ať už jde o perfektně čisté a rychle suché prádlo bez námahy, jednoduše připravené rodinné jídlo nebo osvěžení pro hosty.

Pokročilé, moderní a efektivní domácí spotřebiče s intuitivním řešením se postarají o všechnu práci pouhým dotykem. Vlastně SE TO udělá samo – rychle, snadno a navíc i úsporně. Spotřebiče Gorenje se tak stanou spolehlivými členy vítězného domácího týmu, připravenými k bleskurychlé akci.

 

O sponzorství EHF EURO 2024 mužů

Gorenje je spojeno se špičkovou házenou již od roku 2017. Svůj závazek ke sportu, a to nejen k házené, významně posiluje jako člen skupiny Hisense Europe, jež je oficiálním partnerem mužského EHF EURO 2024. Před mužským EHF EURO 2024 bylo Gorenje sponzorem evropského šampionátu mužů také v letech 2018, 2020 a 2022. Angažovanost nyní rozšiřuje i na ženskou házenou, a to formou prvního sponzorství ženského EHF EURO 2024. Kromě toho Gorenje již oznámilo podporu házené žen a mužů EHF EURO v roce 2026.

 

O domácích spotřebičích Gorenje

Gorenje je zavedená evropská značka domácích spotřebičů s více než 70letou tradicí. Vývojem a výrobou moderních, kvalitních, spolehlivých a energeticky účinných domácích spotřebičů Gorenje řeší každodenní problémy a navrhuje pro ně jednoduchá řešení. Hlavním příslibem značky je „jednodušší život“; proto značka směřuje veškeré úsilí do vývoje intuitivních technologií, kterou může snadno používat každý. Stačí přitom pouhý dotyk – a ono SE TO udělá. Ať už jste perfekcionista, co chce mít vše pod kontrolou, nebo spíš intuitivní typ, který od spotřebičů očekává, že se postarají samy.

Více informací: cz.gorenje.comsk.gorenje.com

Fotogalerie je připravená zde: https://1drv.ms/f/s!AlDUuB6kZhh4-EKXkhHOGQnxuwSo?e=yQC1Nj

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

Zdroj: PROTEXT

Hlavní stránka