lupa x
user

Dronové show ovládly česká města v roce 2023

Dronové show ovládly česká města v roce 2023

12.01.2024

Redakce

Společnost MAGIC DRONES realizovala v roce 2023 na 25 světelných dronových show, které nejen oslnily diváky vizuálním spektáklem, ale také ovlivnily kulturní scénu v oblasti umění a technologie. Magické dronové show byly zlatým hřebem nejrůznějších kulturních akcí, festiválů, otevírání velkých sportovišť a unikátních budov, stejně tak byly završením městských oslav a výročí.

Dronové show ovládly česká města v roce 2023

Foto: Shutterstock 

Firma MAGIC DRONES vstoupila na scénu s vizí spojit technologii a kreativitu v roce 2022. Je největším realizátorem dronových světelných show v České republice a na Slovensku. Ty oslnily v roce 2023 tisíce diváků. Každá show byla originálním spojením technologického mistrovství a umělecké kreativity, přivádějíc diváky do světa nebeského světla a pohybu. Od historických měst po moderní metropole – MAGIC DRONES svou magii rozprostřeli široko daleko.

Dronové show umíme připravit pro malé i velké akce. Každá je pro nás výzvou a náš tým na každé z nich pracuje poctivě, se zápalem a nadšením. V roce 2024 jsou před námi další výzvy a nové projekty, ve kterých budou hrát světelné drony hlavní roli. Těšíme se na to!“ uvádí jednatel společnosti Josef Bača.

 

Hlavní stránka