lupa x
user

PowMr přináší nový standard pro nesíťová řešení s revolučními off-grid měniči POW-SunSmart 8KL3 a 12KL3

PowMr přináší nový standard pro nesíťová řešení s revolučními off-grid měniči POW-SunSmart 8KL3 a 12KL3

29.02.2024

Redakce

Společnost PowMr, přední dodavatel inovativních řešení pro obnovitelné zdroje energie, s hrdostí představuje průlomové off-grid měniče POW-SunSmart 8KL3 a 12KL3. Tyto špičkové novinky, vytvořené jako odpověď na měnící se nároky spotřebitelů požadujících spolehlivou a cenově dostupnou energetickou nezávislost, si kladou za cíl změnit pravidla napájení mimo síť (off-grid) kdekoli na světě.

PowMr přináší nový standard pro nesíťová řešení s revolučními off-grid měniči POW-SunSmart 8KL3 a 12KL3

Střídače POW-SunSmart 8KL3 a 12KL3 jsou určeny pro třífázové systémy a poskytují bezkonkurenční výkon a účinnost vyhovující většině domácích aplikací. Díky pokročilým funkcím a robustní konstrukci nabízejí bezproblémový přechod k životu mimo připojení k síti a zajišťují nepřerušované napájení i v těch nejnáročnějších podmínkách.

Řada POW-SunSmart společnosti PowMr se stává jedničkou v oboru a svou bezkonkurenční funkčností vzhlíží k zavedeným značkám, jako je např. měniče DEYE. Prostřednictvím nejmodernějších technologií a spolehlivých technických kvalit si společnost PowMr i nadále důsledně klade za cíl demokratizovat řešení v oblasti obnovitelných zdrojů energie.

„Uvedení off-grid měničů POW-SunSmart 8KL3 a 12KL3 na trh nás nesmírně těší,“ řekl Tony, generální ředitel společnosti PowMr. „Tyto produkty představují významný milník v našem poslání posilovat postavení jednotlivců a komunit pomocí udržitelných energetických řešení. Pomocí jejich výjimečného výkonu a cenové dostupnosti chceme přinést revoluci v oblasti off-grid bydlení a podpořit ekologičtější budoucnost pro všechny.“

Měniče POW-SunSmart 8KL3 a 12KL3 si rychle získaly oblibu mezi uživateli v Evropě a dalších oblastech s vysokým napětím. Zákazníci oceňují jejich spolehlivost, účinnost a cenovou výhodnost, které z nich činí preferovanou volbu pro off-grid instalace všech velikostí.

Hlavní charakteristiky měničů POW-SunSmart 8KL3 a 12KL3 pro off-grid napájení:

• Vstupní napětí FV až 800 V, ideální pro vysoký výkon.

• Exkluzivní duální aktivace BMS (battery management system, systém řízení spotřeby) pro lithium-iontové baterie.

• Pokročilá technologie MPPT (Maximum Power Point Tracking, sledování bodu maximálního výkonu fotovoltaického panelu) s účinností až 99,9 %.

• Nástěnná instalace šetří místo v domácnosti.

• Funkce nastavení časového intervalu pro úsporu nákladů při použití tarifů pro maximální a minimální zatížení (peak-valley tariffs).

Další informace o off-grid měničích POW-SunSmart 8KL3 a 12KL3 najdete na https://powmr.com/.

O společnosti PowMr:

Společnost PowMr je předním poskytovatelem řešení pro obnovitelné zdroje energie, přičemž se specializuje na solární měniče, regulátory nabíjení a systémy skladování energie. Společnost PowMr důsledně dbá na inovace, kvalitu a cenovou dostupnost a umožňuje jednotlivcům i komunitám po celém světě využívat sílu obnovitelné energie pro udržitelnou budoucnost.

Hlavní stránka