lupa x
user

První ročník soutěže interiérového designu CZECH INTERIOR AWARD spustil hlasování, utká se 222 projektů

První ročník soutěže interiérového designu CZECH INTERIOR AWARD spustil hlasování, utká se 222 projektů

14.03.2024

Redakce

Premiérový ročník soutěže CZECH INTERIOR AWARD představuje jediné ryze české ocenění práce tuzemských profesionálních interiérových architektů a designérů. Ti přihlašovali své realizované návrhy v oblasti privátních i veřejných interiérů, a to jak interiérové celky, tak i jednotlivé místnosti.

První ročník soutěže interiérového designu CZECH INTERIOR AWARD spustil hlasování, utká se 222 projektů

„Jak nám ukázalo obrovské množství kvalitních přihlášených projektů, obor interiérového designu a práce českých návrhářů či výrobních a realizačních společností dosahuje špičkové úrovně. Díky CZECH INTERIOR AWARD se tyto počiny dostanou k očím veřejnosti, která se touto cestou může inspirovat, jak postupovat při zařizování vlastního interiéru,“ řekla ředitelka veletrhů FOR INTERIOR a DESIGN SHAKER Věra Špáňová.

Všechny přihlášené projekty si mohou zájemci prohlédnout na webových stránkách www.interioraward.cz a hlasovat do 1. dubna pro ten, který je osloví nejvíce a získá Cenu veřejnosti. Všichni hlasující se automaticky dostanou do losování o atraktivní ceny. Tou hlavní z nich je dvoudenní pobyt pro dvě osoby v Aquapalace Hotel Prague s volným vstupem do Vodního a Saunového světa Aquapalace Praha. Další tři vylosovaní výherci získají dvě celodenní vstupenky do Aquapalace Praha.

Soutěží se v sedmi kategoriích:

1. SOUKROMÝ INTERIÉR – PROPOJENÝ PROSTOR

2. SOUKROMÝ INTERIÉR – JEDNOTLIVÉ MÍSTNOSTI

3. VEŘEJNÝ INTERIÉR – HOTEL/UBYTOVACÍ ZAŘÍZENÍ

4. VEŘEJNÝ INTERIÉR – RESTAURACE, KAVÁRNA, BAR

5. VEŘEJNÝ INTERIÉR – KOMERČNÍ A PREZENTAČNÍ PROSTORY

6. CENA GENERÁLNÍHO PARTNERA

7. CENA VEŘEJNOSTI

O výsledcích v pěti kategoriích rozhodne devítičlenná porota složená z pečlivě vybraných odborníků z oblasti praxe, školství a médií včetně zahraničního zástupce. První vítězové soutěže CZECH INTERIOR AWARD budou slavnostně oceněni v rámci veletržního souběhu DESIGN SHAKER, FOR INTERIOR a FOR GARDEN, a to 11. dubna na výstavišti PVA EXPO PRAHA. Více na www.interioraward.cz.

Hlavní stránka