lupa x
user

Top Estates odstartuje výstavbu dalších bytů v Praze už na začátku roku

Top Estates odstartuje výstavbu dalších bytů v Praze už na začátku roku

06.12.2023 , Aktualizováno 05.12.2023

Redakce

Tři objekty s unikátními výhledy na Prahu a rozlehlým parkem uprostřed, vznikají ve dvou etapách.

Top Estates odstartuje výstavbu dalších bytů v Praze už na začátku roku

Foto: Shutterstock 

Ve většině bytů v nedávno dokončených domech Sever a Jih již spokojeně žijí noví rezidenti. V nabídce zbývají poslední volné byty v prémiové kvalitě a brzy bude první etapa rezidenčního komplexu Barrandez-Vous plně obsazená. Ceny za metr čtvereční se pohybují od 129.000 Kč. Začátkem roku se rozběhne výstavba druhé etapy a nové byty je možné rezervovat za výhodných podmínek už nyní.

Během dvou let vznikne nový bytový dům Západ s téměř padesáti byty, který dostavbou území ucelí architektonický záměr i veřejný prostor. Oblíbené byty se zahradami i terasami zůstanou i v novém objektu nejvíce zastoupeny a díky poloze na kopci poskytnou unikátní výhledy na celou metropoli. Developer plánuje zahrnout do projektu více umění, designu, moderních technologií i prémiového standardu a posunout komfort bydlení v nové etapě Barrandez-Vous ještě výš.

Prodej bytů druhé etapy zahájila developerská skupina Top Estates teprve nedávno. Její součástí je i stavební společnost, která v předchozích týdnech dokončila všechny přípravné kroky.

„Před zahájením samotné výstavby druhé etapy Barrandez-Vous byly na pozemku provedeny přípravné práce ve smyslu realizace přeložek teplovodu a vodovodu, abychom mohli zahájit zemní a výkopové práce a byla zajištěna stavební jáma pro založení objektů budovy Západ. Tuto fázi odstartujeme na konci ledna a dokončení je naplánováno do dvou let, na přelomu roku 2025/26,“ popisuje Filip Kašík, výrobní ředitel developerské společnosti Top Estates.

V novém rezidenčním projektu Barrandez-Vous se potkalo vše a obě etapy mají co nabídnout. Moderní design, vysoký standard bydlení s výhledy na Prahu, garáže a parkovací stání pro elektromobily, přírodu, soukromé zahrady i nový park ve vnitrobloku s relaxačními zónami. Naleznete jej v ulici Kurandové na Barrandově, v lokalitě s kompletní občanskou vybaveností a přímým spojením do centra jak MHD, tak autem. V okolí můžete k procházkám do přírody využít blízký Chuchelský háj, Červený lom i kouzelné Prokopské údolí.

Objevte nový zážitek z bydlení v Barrandez-Vous www.barrandez-vous.cz

O developerské skupině Top Estates Group:

www.topestates.cz

Skupina Top Estates Group se zaměřuje na prémiový rezidenční development a polyfunkční projekty. Její součástí je jak developerská, tak stavební společnost. Působí v Praze, Brně a Bratislavě a aktivně připravuje rozvoj projektů v hodnotě přes 4,5 miliardy Kč, které by měly nabídnout přes 600 bytů. Společnost Top Estates se zaměřuje nejen na moderní architekturu, design a kvalitní bydlení, ale také na inovativní a ekologická řešení.

Partneři Top Estates realizovali projekty Barrandovská́ zahrada, Truhlárna, Milhouse, Sakura a Bleriot, ukončeny byly přípravy projektů Woko a Nová Myslivna v Brně. V Praze byl dokončený rezidenční komplex Barrandez-vous, na který nyní navazuje druhá etapa a na Slovensku je aktuálním projektem Portum Towers. Mezi nejúspěšnější stavby patří projekt Barrandez-Vous, který zvítězil jako nejlepší projekt roku 2021 i 2022 mezi stovkami staveb v celé ČR a získal také Cenu za veřejný prostor a urbanismus. Dále Sakura s několika prestižními oceněními, která byla první rezidencí v Česku pracující s principem visutých zahrad a v roce 2020 nominována mezi čtyři finalisty nejlepších staveb světa WAN Awards v kategorii Residential projects. Projekt Truhlárna se stal vítězem v kategorii Rezidenční projekty menšího rozsahu soutěže Best of Realty 2018 a prvenství v roce 2019 obhájil také projekt Barrandovská́ zahrada. Projekt Bleriot získal za rok 2022 Českou cenu za architekturu.

http://www.ceskenoviny.cz/tiskove/zpravy/top-estates-odstartuje-vystavbu-dalsich-bytu-v-praze-uz-na-zacatku-roku/2449444

Hlavní stránka