lupa x
user

Alžběta Remrová je novou tiskovou mluvčí Psychiatrické nemocnice Bohnice

Alžběta Remrová je novou tiskovou mluvčí Psychiatrické nemocnice Bohnice

04.12.2023

Redakce

Alžběta Remrová se stala novou tiskovou mluvčí Psychiatrické nemocnice Bohnice. Byla jmenována do funkce vedoucí Oddělení komunikace a vnějších vztahů.

Alžběta Remrová je novou tiskovou mluvčí Psychiatrické nemocnice Bohnice

Foto: Shutterstock 

Alžběta přichází z Ministerstva dopravy ČR, kde působila jako komunikační úředník na Odboru fondů EU. Během své kariéry se věnovala i oblasti vzdělávání a obchodu. Zkušenosti má také s marketingem a produkcí. V minulosti svůj volný čas zasvětila práci pro děti v rámci Nadačního fondu Kolečko. „Práci pro nemocnici vnímám jako změnu a výzvu zároveň. Na spolupráci s nemocnici se nesmírně těším. Budu se v ní co možná nejvíc snažit uplatnit dosavadní zkušenosti, které jsem nasbírala a přispět tak k dobrému jménu nemocnice.“ říká nová tisková mluvčí Remrová.

Její prioritou je především zviditelnění Psychiatrické nemocnice včetně její péče v dobrém slova smyslu a přiblížení životu „za ploty“ veřejnosti. „Je zapotřebí, aby lidé pohlíželi na nemocnici i z její lepší stránky.“ dodává Remrová. Dalšími cíli komunikace v nemocnici bude zvyšování povědomí o profesních aktivitách, na kterých se odborníci z nemocnice podílejí, zlepšení webových stránek a pomoci pacientům a klientům, jež do nemocnice dochází, aby „svou“ nemocnici znali, důvěřovali jí, orientovali se v ní a získali všechny potřebné informace o tom, jaký servis a služby jim nabízí.

http://www.ceskenoviny.cz/tiskove/zpravy/alzbeta-remrova-je-novou-tiskovou-mluvci-psychiatricke-nemocnice-bohnice/2447979

Hlavní stránka